Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewód zimny "mroźny" ale tylko do pewnego momentu


Furtek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem podobnego tematu więc się was zapytam panowie tutaj.

Otóż od pewnego momentu nie działa mi klimatyzacja w samochodzie. Znaczy się ciepłe powietrze owszem, zimne/chłodne to już nie bardzo. Czytam te tematy i czytam i doszłem do wniosku że może sam bym kupił freon i napełnił system, no ale wiele osób odmawia taki sposób więc szukałem dalej. pomysłalem że może to być nawet wyciek, już niemam dzis umówiłem się na serwis i z ciekawości sam zerkłem i podłubałem. Wniosek jest taki że przewód :chyba z płynem jest zimny tylko do pewnego momentu. pokaże wam to na obrazku:

ffffff.jpg

Czy można coś z tym zrobić w domu ?

Dodam że dziwne syczenie dochodzi z tego rejonu ale nie czuje niczego gdy badam te okolice palcami.

pozdrawiam i z gory dziekuje za kazda wskazowke

---------- Post dopisany 20-07-2013 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 18:40 ----------

Witam to znowu ja. Sorry za repost ale musze zwócić wasza uwage :)

Otóż dzisiaj mechanik wyczyscil mi uklad bylo tam tylko 105 czegos w srodku po czym naladowal 530. teraz AC chlodzi ladnie.

Tylko ta cienka rurka nadal chlodna jest do polowy. mogli byscie sprawdzic u siebie czy tak powinno byc ? ta gruba jest teraz zimna calutka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być tam znajduje się dysza rozprężna która zamienia czynnik ze stanu ciekłego w gazowy przy czym następuje znaczny spadek temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...