Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do filtra kabinowego


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wie może ktoś czy jest jakiś środek do filtra kabinowego dzięki któremu będzie zapach w aucie ? Jak kupiłem auto to w samochodzie był ładny zapach, podczas wymiany filtra kabinowego zauważyłem ze filtr ten był czymś nasączony gdyż wydobywał się z niego zapach a skoro tak to chyba jest jakiś środek do tych filtrów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ten filtr skropil jakimiś perfumami żeby było czuć w środku.Osobiście nie stosowalem takiego patentu,ale może faktycznie coś daje i dłużej i efektywniej czuć.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos odgrzybial klime preparatem jak ten z Plaka, nim sie psika w kazde otwory nadmuchow i tez tam gdzie filtr kabinowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chyba był on czymś nawilżony, bo podczas wymiany tego zapach ulatniał się z niego, no chyba że firma MAHLE produkuje filtry zapachowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować namaczać nowy filtr w ciepłej wodzie z lenorem (do prania) i później dokładnie wysuszyć, wg mnie świeży zapach jakiś czas gwarantowany :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy filtr choinka i po klopocie nawilzony = zawilgocony = zaparowane szyby

Juz kolezs sobie plakiem wypsikal a jak po miesiacu wyjal to sie zdziwil smierdzi i pelno robakow smieci Plak jest tlusty a pianki do klimy to lipa nie uzyje nigdy wiecej jak byscie sobie wewnatrz przewodow kanalow oliwa posmarowali tak wygladaja pozniej jak czar prysnie-zapach

Mialem suche czyste teraz mam po lecie i piance zasyfione a glebiej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy filtr choinka i po klopocie nawilzony = zawilgocony = zaparowane szyby

Juz kolezs sobie plakiem wypsikal a jak po miesiacu wyjal to sie zdziwil smierdzi i pelno robakow smieci Plak jest tlusty a pianki do klimy to lipa nie uzyje nigdy wiecej jak byscie sobie wewnatrz przewodow kanalow oliwa posmarowali tak wygladaja pozniej jak czar prysnie-zapach

Mialem suche czyste teraz mam po lecie i piance zasyfione a glebiej :facepalm:

do przewidzenia to było. Po co wam to potrzebne . Tyle zapachów jest. Po co kombinować jeszcze z filtrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z filtrem nic nie robilem uzylem w kratki pianki i nigdy wiecej zadne to dezynfekowanie i zabijanie bakterji i innych glupot tak jest jak sie slucha modrych co pisza po forach

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zle to zrobiłeś, tak filtr nie powinien wyglądać. Ale masz rację pianka gówno warta. Ja robie ozonowanie raz do roku i zero problemów. Raz do roku pranie auta ,i jakiś dobry zapaszek. Nie rozumiem po co moczyć filtr:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moczylem po co ?zeby wilgoc byla ? bez sensu

Filtr ma byc weglowy nie za 15 zl kawalek papieru Ja nie mam z tym zadnego problemu kolega wyzej cos porezal z filtrem zeby mu pachnialo

To nie trzeba fajur jarac w aucie i bedzie oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...