Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Weszło więcej niż ma bak.


maciucha512

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapoznać się z Waszymi opiniami na temat w linku. Dotyczy sytuacji, gdzie pan nalał więcej do wozu niż ma bak. Spotkaliście się z takimi sytuacjami? I najważniejsza kwestia: jak można uszkodzić samochód wlewając paliwo do oporu??

Przyznam się, że kiedyś zdarzyło się, że byłem światkiem jak do zbiornika 45 litrów, w którym było co najmniej 5 litrów weszło 50 !, ale to było lpg tankowane na BP jakieś 12 lat temu :decayed:

Tajemnica stacji benzynowej. Jak nalać 50 litrów paliwa do baku o pojemności 45 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalka. chcesz się przekonać czy wejdzie więcej? zatankuj do pełna aż odbije Ci dystrybutor a potem wyciągnij kolbę z wlewu i wciśnij nią taki "przycisk" który znajduje się w górnej lewej części otworu do wlewu zobaczysz że zacznie syczeć powietrze i można dolac jeszcze spokojnie trochę paliwa :wink: ja tak robie żeby nie wydawali mi żółtych tylko była równa suma. w golfie mk4 sdi zdarzyło mi się dolać tak że po 250 km dopiero wskazówka zaczęła cokolwiek lecieć na dół :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ostatnio do a3 zalalem 68 litrów :) nie wiem ile bylo w baku, pokazywal zasieg 20km. a teoretycznie mój bak ma 63L :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie też zawsze tankuje i odpowietrzam, zazwyczaj od wybicia wchodzi jeszcze ~10L

raz mi się udało wlać do b6 80L :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...