Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozładowany akumulator, po naładowaniu silnik gaśnie 2-3s po uruchomieniu.


deszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pozostawione na noc światła postojowe rozładowały mi akumulator, z rana nie działał nawet centralny zamek.

Spieszyłem się do roboty, więc podłączyłem akumulator na 15 min i uruchomiłem silnik z podłączonym prostownikiem. Jakoś odpalił więc pojechałem, ale po wyłączeniu silnika i uruchomieniu ponownie gasnie mi po 2-3s.

Co jest grane, mogło coś paść wskutek rozładowania akumulatora?

---------- Post dopisany 02-08-2013 at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2013 at 19:01 ----------

Nie wiem czy to reset po odpięciu klem czy całonocne ładowanie akumulatora, ale wszystko jest już OK.

Co ciekawe podpięcie drugiego akumulatora kablami nic nie dało, samochód w dalszym ciągu nie chciał odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany 02-08-2013 at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2013 at 19:01 ----------

Co ciekawe podpięcie drugiego akumulatora kablami nic nie dało, samochód w dalszym ciągu nie chciał odpalić.

Kable do bani przy rozładowanym aku na kiepskich kablach nie odpalisz chyba że będą spięte 2 aku przez dłuuugi czas. Jak chcesz kable to tylko własnej roboty moimi nawet ciężarówkę mogę odpalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...