Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Jakie powinno być spalanie LPG ?


lukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie po założeniu sekwencji BRC palił 12-13l (gazownik twierdził że jest ok).Po małych negocjacjach i rozwierceniu końcówek wtrysków , ingerencji w mape pali 8,5-9 w cyklu mieszanym.Zaznaczam że mape dość znacząco podciągnął do góry bo istnieje mit że jeśli skręcą gaz to będzie mniej palił ,bzdura bo wtedy musisz więcej deptać żeby auto jechało.Ważne gdzie tankujesz najlepiej na renomowanych stacjach a nie na podrzędnych gdzie gaz jest troche tańszy ale pali dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 1,8T trasa 8,6-9,5 l/100km miasto zawsze 13,6l/100km. A na to co napisał zibi70 fakt na gazie jeździ lepiej niż na benzynie, ale w "niskim zakresie temp." jak osiągnie 90*C to lipa i samochodzik przysiada - ponoć nie ten zakres pracy dla tego rodzaju paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak odgrzany kotlet przez kolegę Turbana... :tongue4: proponuję go nie zamykać i ruszyć znów za pół roku :polew:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________

z tego co slyszalem to 1.6 sa silnikami glodnymi na paliwo :) i zuzycie na poziomie 13 litrow gazu jest norma niestety , mi 1.8 T Q po cipsie na 195 koni pali w miescie 12 litrow gazu.

a jak już to możemy się pośmiać wszyscy razem.... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...