Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a no corvette ;) juz ponad miesiac temu .... :>

temat zaloze moze niedlugo ... :) jakos nie mam weny na rozpisywanie sie ... wklejanie fot itd..

Wojtek:

widziales ?

Opublikowano

Piękna jest, nie mogę się napatrzeć, bbs, vadery, kolor, pakiet idealna jest ! :slina:

Opublikowano
  • Autor
a no corvette ;) juz ponad miesiac temu .... :>

temat zaloze moze niedlugo ... :) jakos nie mam weny na rozpisywanie sie ... wklejanie fot itd..

Wojtek:

widziales ?

Tak:wink:

Opublikowano

Jest idealna :decayed: po prostu

felgi, buda, kolor, całokształt :kox:

Opublikowano

Piękna:thumbup: Nie wolalbyś normalnych lusterek?:decayed:

Opublikowano

Wojtek a czemu wyciagales Vadery ?

odswierzales je czy co ?

Opublikowano
  • Autor

Robilem generalne porzadki:wink:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Piękna:thumbup: Nie wolalbyś normalnych lusterek?:decayed:

mysle o tym. maska jest do poprawy wiec moze i lusterka zwykle pomaluje choc te sa ori z vinu

Opublikowano

Bardzo ładny kolor :thumbup1:

Jaki rozmiar opon masz na tych RSach ?

Zawieszenie to gwint czy tylko sprężyny ?

Ponawiam pytania :decayed:

Szukałeś cabrio ? Audi 80 cabrio też brałeś pod uwagę ?

Opublikowano
  • Autor

Sprawdze i dam znac.

Nie znam jeszcze tak dobrze tego auta.

Nawet nie mam specjalnie czasu nim pojezdzic:grin:

Co do zawieszenia to oczywiscie gwint.

Audi nie bralem pod uwage bo malo jest ludzi, ktorzy chca zaplacic pozniei dobre pieniadze za 80.

Z Bmw nie ma tego problemu.

Zobacz po ile chodza dobrze zrobione e36 juz o e30 nie wspomne.

Po drugie nawet2.8 v6 nie jedzie. ...

No i deska rozdzielcza bez klimatronika wyglada bardzo staro.

Fotele zazwyczaj to porozciagane smietniki bo skory w 80 na przednich fotelach nie byly przeszywane.

No i na koniec kocham dzwiek r6:decayed:

Bardzo ładny kolor :thumbup1:

Jaki rozmiar opon masz na tych RSach ?

Zawieszenie to gwint czy tylko sprężyny ?

Ponawiam pytania :decayed:

Szukałeś cabrio ? Audi 80 cabrio też brałeś pod uwagę ?

Opublikowano

i bardzo dobrze bo wg mnie audi czasem ma lepsze auto w klasie a czasem bmw ....

ale porownujac e36 cabrio do audi 80 cabrio.... to e36 gniecie 80.

Opublikowano
  • Autor

okladnie Pawel tak jak piszesz.

E36 ma kliomatronik, komputer pokladowy, czujniki parkowania, telefon pokladowy ori Bmw czasami z zestawem glosno mowiacym.

Co w tym czasie oferowalo Audi?

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

Zapomnialbym.... o RWD nie wspomne:grin:

Opublikowano

no i przede wszystkim duuuuuuzo ladniejsza bude :)

Opublikowano

Nie ma co porównywać. E36 czy to cabrio czy coupe są piękne. Tu jest koło fotele i kolor ktory daje za***isty efekt. A i r6. Bajka zazdroszczę jak ......uj.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Głowa ogolona, dresy kupione ? :decayed:

( żart )

Piękna beema..cabrio w E36 gniecie fjuta :good:

Opublikowano
  • Autor

Reggi dresow nie nosze a i z wlosami daleko do lysego:decayed:

Pare fotek na szybko bez ladu i skladu:wink:

lzNdzvW.jpg

ahDFpD4.jpg

NE7AGtq.jpg

06PgXSp.jpg

x9bljLm.jpg

NTdxK79.jpg

0yQb3ue.jpg

Opublikowano

Faktycznie wnętrze 80 cabrio mocno odstaje od e36.

Nadwozie każdej wersji e36 ciągle robi wrażenie

( poza brzydkimi progami )

Opublikowano
:slina:
Opublikowano
  • Autor

Stary vs jeszcze starszy:grin:

qGuK7cb.jpg

MENxV8P.jpg

Opublikowano

Dobrze do siebie pasują kolorami :decayed:

Opublikowano

tylko ta "carbonowa" wstawke moglbys sobie darowac w srodku :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.