Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Akurat do tego nie mam większych zastrzeżeń:wink:

Jest profi zrobione a nie wstawie tam przeciez drewutni:decayed:

Opublikowano

Świetna fura! Miałem przez ponad dwa lata E46 330Ci z identycznym silnikiem jak Twój. Jedzie praktycznie od 2,5 tys. do samego końca... Ech, niech mi ktoś powie, że klekot jest elastyczny ...:)

Opublikowano

pełnia szczęścia full sline i mpac na jednym podwórku :slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
Akurat do tego nie mam większych zastrzeżeń:wink:

Jest profi zrobione a nie wstawie tam przeciez drewutni:decayed:

a no nie widzialem ze kolo lewarka tez masz, myslalem ze to na airbagu to jedyny el. carbonowy :) tak to spoko :) to kolo lewarka wyglada bardzo dobrze ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zmenilem halogeny z zoltych na biale.

Jest duzo lepiej:wink:

Wyczyscilem tez serducho ale w sumie tylko z kurzu.

Jutro dam fote spod machy:decayed:

Opublikowano

Piękna, przypomina mi moją EX cabrio e36-328i. Vadery- KOX:kox:

Opublikowano
Dzisiaj zmenilem halogeny z zoltych na biale.

Jest duzo lepiej:wink:

Wyczyscilem tez serducho ale w sumie tylko z kurzu.

Jutro dam fote spod machy:decayed:

Daj już spokój z tymi fotami bo tu ludziska na serducho popadają :grin: :grin: :grin:

Swoją drogą fajny stateczek :kox::wink:

Opublikowano

mega kozak ta twoja bmw:shock3:

Opublikowano

robi oko:thumbup1::thumbup1:

fajny kolor, głównie M3 w takim widziałem.

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj zmenilem halogeny z zoltych na biale.

Jest duzo lepiej:wink:

Wyczyscilem tez serducho ale w sumie tylko z kurzu.

Jutro dam fote spod machy:decayed:

Daj już spokój z tymi fotami bo tu ludziska na serducho popadają :grin: :grin: :grin:

eeee takie bmw na allegro od 6tys chodza:wink:

Opublikowano
Dzisiaj zmenilem halogeny z zoltych na biale.

Jest duzo lepiej:wink:

Wyczyscilem tez serducho ale w sumie tylko z kurzu.

Jutro dam fote spod machy:decayed:

Daj już spokój z tymi fotami bo tu ludziska na serducho popadają :grin: :grin: :grin:

eeee takie bmw na allegro od 6tys chodza:wink:

Z RSami ?! :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany 06-09-2013 at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 08:50 ----------

W sumie zaraz po sezonie a ja moze 3 razy nia jezdzilem to postanowilem wyprowadzic na spacer z racji ladnej pogody:wink:

5o89ZGM.jpg

GJX644z.jpg

u7pnnsi.jpg

23OSPbu.jpg

Troche przepalilem i calkiem przyjemnie jezdzi te 231 peesow:decayed:

---------- Post dopisany 14-11-2013 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 21:48 ----------

Dawno nic nie pisalem.

Jako, ze glosna muzyka to nie moj klimat wywalilem cale car ałdio.

Doszlo tez ori radio CD ale zapomnialem zrobic foty.

y4gzHcR.jpg

Uzbieralo sie pare kilo wiec teraz bedzie latwiej sie jej odpychac:wink:

Jako, ze boczki tez mialem przerobione a chcialem wrocic do oryginalnych bylo troche zabawy.

Najmlodsze boczki maja juz kilkanascie lat a sa one bolaczka kazdej e36 zabralem sie za reanimacje ale jeszcze jej nie ukonczylem...

dM6eVRl.jpg

Wymienilem tez na nowe amorek maski, piora wycieraczek oraz wszystkie listwy m pakietowe:

KgmNIM7.jpg

Na koniec spojrzenie na nowszego brata:

Kupilem tez osnone pokrywy dachu ale nie wiem jak ja wymienic:grin:

dsc0878mz.jpg

jrPzVWk.jpg

Opublikowano

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmega :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Wojtek podoba mi sie twoje podejscie do tematu...dobrze że wywaliłes te graty i wróciłes do oryginalnego sprzętu

Opublikowano

Ładne pyski:kox:Wojtek siedzisz na forum bwm? Brzytwa że swoim e30 cabrio wystepuje?:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

siedze mniej niz tutaj:decayed:

tak na prawde tylko na syndykacie.

Co do brzytwy to dawno pogonil cabrio.

Kupil ja jakis klient ze szwecji o ile dobrze pamietam.

Teraz sprzedaje e34 540 a meczy od nowa jakies e60.

Opublikowano
siedze mniej niz tutaj:decayed:

tak na prawde tylko na syndykacie.

Co do brzytwy to dawno pogonil cabrio.

Kupil ja jakis klient ze szwecji o ile dobrze pamietam.

Teraz sprzedaje e34 540 a meczy od nowa jakies e60.

A widziałem to E34 w necie. Fajne kubły ma z M`ki:kox: Znam go bo hajtnął się z siorą mojego kumpla:wink:

Miał kiedyś fajne E46 330x w coupe:slina:

Opublikowano
  • Autor
siedze mniej niz tutaj:decayed:

tak na prawde tylko na syndykacie.

Co do brzytwy to dawno pogonil cabrio.

Kupil ja jakis klient ze szwecji o ile dobrze pamietam.

Teraz sprzedaje e34 540 a meczy od nowa jakies e60.

A widziałem to E34 w necie. Fajne kubły ma z M`ki:kox: Znam go bo hajtnął się z siorą mojego kumpla:wink:

Miał kiedyś fajne E46 330x w coupe:slina:

A to jeszcze chyba tak BMW sie nie interesowalem:grin:

ALe e30 robila wrazenie:

20100706084911-d87dedbc.jpg

20100706084633-8b2b9da2.jpg

20100706084744-0ef71863.jpg

Opublikowano

A widziałem to E34 w necie. Fajne kubły ma z M`ki:kox: Znam go bo hajtnął się z siorą mojego kumpla:wink:

Miał kiedyś fajne E46 330x w coupe:slina:

Nie było X w e46 coupe ;)

Opublikowano

Ale sedan był?:whistling: To może sedan był:co: taka wiśniowa:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.