Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Wojtek pokaż wielkiego brata:-)

Marin o czym mowisz bo chyba nie o moim przyrodzeniu?:grin:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Zryłeś mi beret to bawarką :kox: już wiem co kupie sobie na 2 auto jak możliwości się pojawią :jerk:

Kupuj smialo.

Fajna zabawka tania w eksploatacji:wink:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

Wojtek bo podłokietnik masz chyba jeszcze ze skóry ze sztucznej krowy :decayed:

NIe denerwuj mnie bo przelew nie dojdzie:grin:

Opublikowano

Dostaniesz odparzeń na łokciu od tej papy :grin::decayed:

aż dziwne, że poprzedni właściciel obszył wszystko prócz tak istotnego dla wygody elementu jakim jest podlokietnik :naughty::naughty:

Opublikowano

Kurfa dwoch pedantow się zebrało:decayed:

Opublikowano

Wojtek se oczyść skrzynkę se :decayed:

numer wysyłki 00259007733431675824

Opublikowano
  • Autor

dotarlo :hi:

Opublikowano

Pochwal się co tam dorzuciłeś do Bawarki? :decayed: Jechałeś na zlot do Torunia? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie kupilem tego auto pod zloty.

Nie jezdze i nie uczestnicze w tego typu imprezach:decayed:

Auto kurzy sie w garazu a czasami wyciagam z nory i jade z corka na lody:wink:

Opublikowano

Zazdroszczę takiego uczucia :wink: córcia na pewno ma za***iste dzieciństwo :thumbup1:

Opublikowano

o nie dziwie się taka drogę jak tam masz:whistling::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
o nie dziwie się taka drogę jak tam masz:whistling::facepalm:

Edzia bo wiecej Cie nie zaprosze:grin:

Opublikowano

Ej no juz nie będę:-D

Opublikowano
Zazdroszczę takiego uczucia :wink: córcia na pewno ma za***iste dzieciństwo :thumbup1:

Myśli przyszłościowo..córka skończy 22 lata..to i koleżanki będą fajne żeby na lody zabierać :grin::naughty:

Opublikowano
  • Autor
Zazdroszczę takiego uczucia :wink: córcia na pewno ma za***iste dzieciństwo :thumbup1:

Myśli przyszłościowo..córka skończy 22 lata..to i koleżanki będą fajne żeby na lody zabierać :grin::naughty:

Pomyliłeś się o całe 4 lata :grin:

---------- Post dopisany 12-05-2014 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 05:44 ----------

jako, ze fotograf ze mnie d*pa dzisiaj poszperalem na google i znalazlem pare fajnych fotek bezdasznika:

bmw1um.jpg

bmw3bb.jpg

bmw8e.jpg

bmw9km.jpg

bmw14p.jpg

bmw15x.jpg

bmw23m.jpg

bmw25.jpg

bmw29e.jpg

Opublikowano

Zrobiłbyś sesję z półnagimi d*pami.. :naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Musze podjechac pod jakies gimnazjum :decayed:

Opublikowano

łahaha

późno się obejrzałeś..już po testach gimnazjalnych :naughty:

Ale ponoć te d*py z Ochotniczych Hufców Pracy są tartaczne :decayed::grin:

Opublikowano
:polew: no proszę cię:polew::grin:
Opublikowano
  • Autor
łahaha

późno się obejrzałeś..już po testach gimnazjalnych :naughty:

Matury jeszcze chyba pisza....ale juz leciwe dziewczyny:grin:

Opublikowano

Wojciech..obszyłby co :naughty::naughty::naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W sumie zapomnialem dodac fotek po zalozeniu mieszkow i kiery w normalnym kolorze plus Ori podswietlana galka, ktorej nie mialem czasu podlaczyc :oops:

xWyQcKA.jpg]Obrazek

XNRDqsU.jpg

GNV8Opj.jpg

mhXPi0f.jpg

I kilka fotek po myciu.

Sceneria i fotki jak zawsze do du** :grin:

HgeEzCr.jpg

x9WP2e0.jpg

Dzmv4hk.jpg

jRvGLKj.jpg

XJBBKtC.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.