Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2-3szarpniecia przy rozpedzaniu dodawaniu gazu....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i cóż, przy zakladaniu gazu zostało wszystko sprawdzone.

PRAWIE wszystko sprawne :) Prawie..bo sonda lambda walnięta :)

GAZ ZAŁOŻONY DZIŚ - SEKWENCJA STEFANELLI.

Opublikowano

Dzisiaj wyczyściłem przepływke preparatem CRC i chyba z 5 razy przycisęłem od 2 do 6tys :kox: i moge powiedziec ze nie wystapiła zadna zwiecha przy przyspieszaniu. Nie wiem czy to zasługa tego preparatu czy auto miało po prosu taki kaprys :grin:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam, u mnie problem powrócił, szarpnięcia coraz częściej nieraz nie mogę nawet ruszyć pod górkę bo dusi. Autko było u trzech mechaników każdemu wychodził błąd czujnika halla, więc został wymieniony na nowy. Okazało się, że i to nic nie dało, sotał również ponownie wymieniony czujnik obrotu wału. Oczywiście to również nie pomogło. Czy to b edzie przepływomierz?

Opublikowano

Witam, u mnie problem powrócił, szarpnięcia coraz częściej nieraz nie mogę nawet ruszyć pod górkę bo dusi. Autko było u trzech mechaników każdemu wychodził błąd czujnika halla, więc został wymieniony na nowy. Okazało się, że i to nic nie dało, sotał również ponownie wymieniony czujnik obrotu wału. Oczywiście to również nie pomogło. Czy to b edzie przepływomierz?

Czyli to adp??Jesli hall był wymieniany to trzeba ustawiac zapłon bo darli aparat.

Opublikowano

jak ustawić? co tzn adp? Czy fachowcy nie powinni sami tego zrobić?

Opublikowano

Kod silnika adp??Tak powinni ale maja w d*pie poprawne ustawienie ,przy wyciąganiu oznaczaja mazakiem kreski i tak na oko wsadzają z powrotem.

Edytowane przez baraka

Opublikowano

Kod silnika adp??Tak powinni ale maja w d*pie poprawne ustawienie ,przy wyciąganiu oznaczaja mazakiem kreski i tak na oko wsadzają z powrotem.

Słyszałem również, że problem z odpalaniem na ciepłym silniku jest przez zepsuty zawór oparów paliwa. Czy przez to może też szarpać na ciepłym silniku?

Opublikowano

nie czytał ja wcześniej,A czujnik temperatury wymieniałeś?on nie pokaże błedów .Odpowiedzialny jest za temperature i sterowanie silnikiem miedzy innymi za automatyczne ssanie

Opublikowano

Kod silnika adp??Tak powinni ale maja w d*pie poprawne ustawienie ,przy wyciąganiu oznaczaja mazakiem kreski i tak na oko wsadzają z powrotem.

Słyszałem również, że problem z odpalaniem na ciepłym silniku jest przez zepsuty zawór oparów paliwa. Czy przez to może też szarpać na ciepłym silniku?

A cykanie z zaworu dochodzi??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.