Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2-3szarpniecia przy rozpedzaniu dodawaniu gazu....


karaluuch

Rekomendowane odpowiedzi

No i cóż, przy zakladaniu gazu zostało wszystko sprawdzone.

PRAWIE wszystko sprawne :) Prawie..bo sonda lambda walnięta :)

GAZ ZAŁOŻONY DZIŚ - SEKWENCJA STEFANELLI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyczyściłem przepływke preparatem CRC i chyba z 5 razy przycisęłem od 2 do 6tys :kox: i moge powiedziec ze nie wystapiła zadna zwiecha przy przyspieszaniu. Nie wiem czy to zasługa tego preparatu czy auto miało po prosu taki kaprys :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie problem powrócił, szarpnięcia coraz częściej nieraz nie mogę nawet ruszyć pod górkę bo dusi. Autko było u trzech mechaników każdemu wychodził błąd czujnika halla, więc został wymieniony na nowy. Okazało się, że i to nic nie dało, sotał również ponownie wymieniony czujnik obrotu wału. Oczywiście to również nie pomogło. Czy to b edzie przepływomierz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie problem powrócił, szarpnięcia coraz częściej nieraz nie mogę nawet ruszyć pod górkę bo dusi. Autko było u trzech mechaników każdemu wychodził błąd czujnika halla, więc został wymieniony na nowy. Okazało się, że i to nic nie dało, sotał również ponownie wymieniony czujnik obrotu wału. Oczywiście to również nie pomogło. Czy to b edzie przepływomierz?

Czyli to adp??Jesli hall był wymieniany to trzeba ustawiac zapłon bo darli aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod silnika adp??Tak powinni ale maja w d*pie poprawne ustawienie ,przy wyciąganiu oznaczaja mazakiem kreski i tak na oko wsadzają z powrotem.

Edytowane przez baraka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod silnika adp??Tak powinni ale maja w d*pie poprawne ustawienie ,przy wyciąganiu oznaczaja mazakiem kreski i tak na oko wsadzają z powrotem.

Słyszałem również, że problem z odpalaniem na ciepłym silniku jest przez zepsuty zawór oparów paliwa. Czy przez to może też szarpać na ciepłym silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytał ja wcześniej,A czujnik temperatury wymieniałeś?on nie pokaże błedów .Odpowiedzialny jest za temperature i sterowanie silnikiem miedzy innymi za automatyczne ssanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod silnika adp??Tak powinni ale maja w d*pie poprawne ustawienie ,przy wyciąganiu oznaczaja mazakiem kreski i tak na oko wsadzają z powrotem.

Słyszałem również, że problem z odpalaniem na ciepłym silniku jest przez zepsuty zawór oparów paliwa. Czy przez to może też szarpać na ciepłym silniku?

A cykanie z zaworu dochodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...