Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 8E S-line Avant 2.5TDI V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Przedstawiam mój zakup z dnia 21.07.2013r. :)

Audi A4 8E S-line Avant 2.5TDI V6 163KM

wyposażenie:

Elektryczny szyberdach

Reflektor bi-xenon

Pakiet stylistyczny s-line

Alufelgi 17"

Obnizone zawieszenie

Relingi dachowe

Elektryczne sportowe fotele pół skóra pół alcantara ze sterowaniem odcinka lędźwiowego

skórzana, wielofunkcyjna kierownica z opjcją zmiany biegów

Climatronik 2-strefowy

Podgrzewane szyby - atermiczne zielone

X x airbag

Lusterka zewnętrzne elektryczne + podgrzewanie

Lusterko wewnętrzne elektryczne fotochromatyczne

System nawigacji satelitarnej Audi Navi Plus

Audio BOSE + TV

2 podłokietniki

Zmieniarka płyt CD

Tempomat

ABS

ESP

Komputer pokładowy

6-biegowa skrzynia automatyczna Multitronic

4x elektryczne szyby

Elektryczno-hydrauliczne wspomaganie kierownicy

Automatyczna dynamiczna regulacja zasięgu reflektorów

Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.

Czujniki parkowania

Spryskiwacze reflektorów

Coming/leaving home

i jeszcze parę rzeczy, których już nie chce mi się wymieniać bądź o nich nie wiem. :)

20130730_184402.jpg

20130730_184255.jpg

20130730_202817_fhdr.jpg

20130730_202748_fhdr.jpg

20130730_202732_fhdr.jpg

20130730_202708_fhdr.jpg

20130730_202717_fhdr.jpg

20130730_184514.jpg

20130730_184442.jpg

20130730_184502.jpg

20130730_202959.jpg

Opublikowano

To jeszcze zderzak tylni i full s line/s4 jest :banan:

Opublikowano

Fajny Avancior :thumbup1: Szerokości i bezawaryjności.

Musowo zderzak S4 na tył i listwy drzwi z S4.

Podgrzewane szyby - atermiczne zielone

podgrzewaną masz co najwyżej tylną szybkę, przednia to rarytas

X x airbag

?

Opublikowano
  • Autor
X x airbag

?

Nie wiem dokładnie ile ich tam jest. :D

Opublikowano

pewnie 6 :wink:

Opublikowano

Ładna sztuka brakuje tylko Q :

Bezawaryjności

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

- Wymieniony olej (Castrol EDGE 5W30) + filtry.

- W końcu mobilizacja i przerejestrowanie na PeZety

Dzisiaj cyknęło 10 000km od momentu zakupu (21.07.) - jak na razie bez żadnych usterek/awarii. :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
- Wymieniony olej (Castrol EDGE 5W30) + filtry.

(...)

5W30 a 5W40?

Opublikowano

Ja do swojej v6 leje 5w40 A ty zalałeś 5w30 ? czemu

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taki mi polecili w serwisie Audi i taki im figurował w kompie, bo ja żadnej karteczki nie miałem. :facepalm:

---------- Post dopisany 10-10-2013 at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 16:25 ----------

Dzisiaj przyszły rameczki. :)

2013-10-10%252016.00.02.jpg

Nie polecam kupować takich postojówek:

ba9s-5smd-canbus.jpg

ponieważ kończą one tak...

2013-09-30%252016.27.44.jpg

2013-09-30%252016.27.50.jpg

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

rosool88, trzeba będzie nad tym pomyśleć. :wink:

Opublikowano

fajna audiczka, też mam ten silnik i skrzynię u siebie, no ale wypas masz o wiele lepszy.:kwasny:

Opublikowano

Prezenci się :jerk:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak się spisuje Audiczka? bo mam taką samą sztuke, też ten sam rocznik, próbowałem sprzedać , ale dosyć ciężko , chyba zaczne robić ją pod siebie

Opublikowano

Bardzo ładna ale felgi to chyba do zmiany:whistling:

Opublikowano

ładna sztuka :naughty:

Opublikowano

żeby nie było tak słodko... za wysoko i słabe koło...

ogólnie auto ładne z duuuużym zadatkiem na to żeby było mega ;) przód malina tył dokupisz i cacy... ale bez koła i jak koza to i nie pomoże

szerokości i kibicuje!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

łatwo to napewno nie będzie zapewniam cię , skrzynia multitronic odstrasza nieziemsko:cry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.