Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wymiana lamp na zespolone - pytania i wątpliwości


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

No wiem wiem ża na przegląd ale chciałbym wiedzieć czym sie to reguluje ? :gwizdanie:

Tym: ale tylko nie wiem dokładnie którym się kręci żeby cały wkład ładnie szedł, ale chyba tym brzegowym, znaczy od strony kierunków... :decayed: To jest lampa Valeo ale w depo chyba tak samo jest :decayed:

lampaeu2.jpg

lampaeu2.b16051915f.jpg

jedna sróba jest do regulacji góra dół a druga do regulacji na boki tylko niepamietam dokladnie która to która

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie ORYGINALNE VALEO lepiej nowe.Ja kupiłem noweORYGINAŁ VALEO w krakowie w sklepie tylko bez silniczków i żarówek po 390 zł za sztuke NOWE jak chcesz to napisz mi maila to wyśle ci nr tel do sklepo gość też ma stoisko na giełdzie samochodowej w Krakowie na RYBITWACH ja jestem zadowolony z tych lamp używki mogą mieć wypalone odblaski a DEPO to kicha :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a DEPO to kicha

DEPO to bardzo dobre jakościowo lampy

Zgadzam się.. stosunek cena / jakość jest naprawdę rewelacyjna.. Założę się że nie potrafiłbyś odróżnić, czy mam założone Valeo czy Depo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłącze się do tematu bo też mam pytanie w tej sprawie. Mam zamiar zmienic lampy na zespolone DEPO i zamontować w nich HID. Czyli musze szukać lamy DEPO z oznaczeniem D2S ? Niestety na allegro sprzedawcy nie slyszeli o lampach DEPO na żarówki H7 z oznaczeniem D2S :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wszystkie zespolone zamienniki DEPO na H7 są przystosowane do D2S. Na allegro w opisie aukcji może nie pisać. Napisz do sprzedawcy żeby Ci zrobił zdjęcie klosza. Jak na nim będzie oznaczenie DC tzn. że są przystosowane do xenonów jako światła mijania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę mój temat. Po wymianie na zespolone przyszedł czas na HIDa 6000K. I w związku z tym kilka pytań:

1. Mam ori valeo z oznaczeniami D2S, a więc przystosowane pod xenon. Skoro są przystosowane pod xenon to jest w nich specjalne miejsce na przetwornice ? Czy trzeba jakoś na opaskach mocować je poza lampami ?

2. Jeżeli jest miejsce w lampach to czy wejdą bez problemu zwykłe przetwornice, czy raczej szukać tych w wersji Slim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę mój temat. Po wymianie na zespolone przyszedł czas na HIDa 6000K. I w związku z tym kilka pytań:

1. Mam ori valeo z oznaczeniami D2S, a więc przystosowane pod xenon. Skoro są przystosowane pod xenon to jest w nich specjalne miejsce na przetwornice ? Czy trzeba jakoś na opaskach mocować je poza lampami ?

2. Jeżeli jest miejsce w lampach to czy wejdą bez problemu zwykłe przetwornice, czy raczej szukać tych w wersji Slim ?

tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie => http://www.a4-klub.pl/smf/b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...