Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śruba regulacyjna gwintu pod sprężyne tył...


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, może ktoś z Was ma sposób na rozwiązanie sprawy. Otoż tuleja, na której jest osadzona sprężyna w zawieszeniu gwintowanym tylnym jest wg. mnie zbyt krótka. Po maksymalnym podniesieniu jej, w taki sposób, że nakrętka wychodzi ponad krawędź tulei auto jest jeszcze zbyt nisko. Uważam, że dla swobodnej regulacji powinna być dłuższa o jakieś 2-3cm.

DSC_0270.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca jak amortyzatory beda sie zachowywaly przy wyzszej sprezynie. Mozna dorobic, tylko nie wiem do kogo z tym is ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tokarza jakiegoś podskocz i pokaż te co masz i powiedz że chcesz dłuższe i tyle,a na pewno będzie widział co zrobić,jak nie spróbujesz nie będziesz wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych:decayed:

Kolega ultrafireu2 podsunął mi link z gumowymi podkładkami :GUMY PODWYZSZAJACE POD SPREZYNY JAKOŚĆ GWARANCJA (3477387834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Gdyby nie koszt założenia tych podkładek, to sama cena za nie skromna. Efekt idealny, teraz można powiedzieć o prawidłowym zakresie regulacji.....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś z Was ma sposób na rozwiązanie sprawy. Otoż tuleja, na której jest osadzona sprężyna w zawieszeniu gwintowanym tylnym jest wg. mnie zbyt krótka. Po maksymalnym podniesieniu jej, w taki sposób, że nakrętka wychodzi ponad krawędź tulei auto jest jeszcze zbyt nisko. Uważam, że dla swobodnej regulacji powinna być dłuższa o jakieś 2-3cm.

http://s13.postimg.org/mjmdau0kz/DSC_0270.jpg

Pokaz jak lezy samochód na tych spręzynach.Ja mam z tyłu zmodyfikowana regulacje z golfa4 KW(w/g mnie jest to najdłuższa regulacja do samochodów ze sprezyną osobno)z tyłu tez siedza springi od gwintu z passata b5(znacznie krótsze od spręzyn Audi) i jest nisko.Poszukaj sobie takiej regulacji ,jak lubisz wyzej to bedziesz zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz lepiej kupic ori podkladki pod sprezyny 8E0 512 145 maja chyba 13 mm grubosci niz te z alledrogo, które niewiadomo jak beda wygladaly po kilku zimach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...