Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po wymianie termostatu zalalem kociołek do pełna w celu sprawdzenia spalanka .... jeszcze całego nie wyjezdzilem (czyt.do rezerwy) ale po wskazniku widze ze wynik bedzie zadowalajacy .... :mikolaj:

takze nie ma co sie zastanawiac tylko wymieniac wadliwe termostaty ..... :diabelek:

Opublikowano

z tymi termostatami to widzę że to nowe trendy u nas na forum, myślę że to jest produkt sezonu zima 2006 :diabelek:

Opublikowano
z tymi termostatami to widzę że to nowe trendy u nas na forum, myślę że to jest produkt sezonu zima 2006 :diabelek:

poprostu rzadko kto zwraca uwage na zle dzialajacy termostat ... roznica kilku stopni w silnikach TDI (czyt.sprawny uklad chłodzenia) to bardzo duzo ... np.mniejsze spalanie ;)

Opublikowano

zwykli użytkownicy nie majacy pojęcia o istnieniu kodów w klimatroniku i interfejsu VAG zyja w ciemnocie :zdziw:

Opublikowano

co do mniejszego spalania->potwierdzam, kilka oC wiecej i zawsze pare literkow gnojowki wiecej w baku

Opublikowano

Drodzy gnojomaniacy ... skończmy z opowiadaniem truizmów i biegnijmy hurtem wymieniać termostaty - widać to hit sezonu w naszych starych kondonach i trzeba się do tego przyzwyczaić. :D:P

Następna okazja - za 10 lat (ale już u następego właściciela).

Powiem szczerze , a nie lubię wazeliniarstwa, że tylko dzięki takim dyskusjom można się czegoś nauczyć ...

Dzięki wszystkim za mądrą i rzeczową dyskusję. :one:

[ Dodano: 27-12-2006, 16:55 ]

zwykli użytkownicy nie majacy pojęcia o istnieniu kodów w klimatroniku i interfejsu VAG zyja w ciemnocie :zdziw:

Wiedza to pieniądz kolego ... ;)

Opublikowano
Wiedza to pieniądz kolego ...

zgadzam się podłaczenie VAG szt.1 = 60 pln :P

Opublikowano
Wiedza to pieniądz kolego ...

zgadzam się podłaczenie VAG szt.1 = 60 pln :P

Interfejs = koszt 80 zł ;)

Wiedza = lezy na tym forum gratis ;)

Opublikowano

a u mnie znowu kupa :/

jak pierwszego dnia było cacy (kanał 49 - 91°C)

to teraz max ile osiąga to 84°C

sam nie wiem czy możliwe aby nowy termostat sie skończył w przeciągu kilku dni (tzn.za szybko otwierał) :?:

Opublikowano
a u mnie znowu kupa :/

jak pierwszego dnia było cacy (kanał 49 - 91°C)

to teraz max ile osiąga to 84°C

sam nie wiem czy możliwe aby nowy termostat sie skończył w przeciągu kilku dni (tzn.za szybko otwierał) :?:

a jaki kupiłes :?: ... :diabelek:

Opublikowano

GATES :/ 87°

Opublikowano
GATES :/ 87°

Trzeba było kupic oryginał , czyli wydasz kaskę X 2 ... niestety.

Mój termostat po paru dniach nadal trzyma min 90 st C - w porywach przy bocurowaniu na parkingu do 96 st C.

Opublikowano

u mnie trzyma dęba 91 stopni ... :diabelek:

p.s oczywiście ori ;)

Opublikowano
Wiedza to pieniądz kolego ...

zgadzam się podłaczenie VAG szt.1 = 60 pln :P

Interfejs = koszt 80 zł ;)

Wiedza = lezy na tym forum gratis ;)

Jak na razie wiedza ta jest bardzo nieuczesana, ale widze przejawy zmniejszania entropii przez kolege pre_pl /post dotyczacy kasowania inspekcji przedstawiony ostatnio w bardzo przyjaznej -lopatologicznej- formie/. Swoja droga wiecej rzeczy moznaby podac w tak przystepny sposob, zamykajac od razu watek aby uniknac jego zasmiecania (uwagi ew. na priv do autora).

To takie OT z mojej strony.

pozdrawiam

Andrzej

ps.

Jezeli ktos uwaza, ze post ten jest niepotrzebny / bardziej odpowiada mu dzial sugestie i uwagi, to mozna go usunac / przeniesc.

Opublikowano

taki dzial juz jest->warsztat i kto moze wrzuca tam swoje rezanka

[ Dodano: 29-12-2006, 12:24 ]

koniec OT :diabelek:

Opublikowano

w którym warsztacie mi powiedzieli czy napewno chcę wymienić termostat bo tak dobry jaki był montowany w fabryce to juz nigdzie nie dostanę a jesli juz rzeczywiście padnięty to tylko oryginał z ASO który relatywnie nie jest dużo droższy bo z inymi termost. bywa różnie i lubią się wieszać (cokolwiek to znaczy) także wolę kilka butelek więcej sprzedac i kupić ori niż do gówna wracać po jakims czasie ;)

zdeniu i ty połaszczyłes się na te pare zł. ty :zdziw:

Opublikowano
zdeniu i ty połaszczyłes się na te pare zł. ty :zdziw:

a żeś mi teraz doładował :511:

Opublikowano
a żeś mi teraz doładował

nalezało ci sie :wpale: ori to koszt 80 pare zł. i oszczędność tu żadna a teraz straty i łapki musisz brudzić znowu :one:

Opublikowano
nalezało ci sie :wpale: ori to koszt 80 pare zł. i oszczędność tu żadna a teraz straty i łapki musisz brudzić znowu :one:

wierz mi że nawet złotówki mnie to nie kosztowało :619:

łapki nie pobrudzone bo robił mechanior

mechanior gratisowy bo firmowy

a koszt części żaden :622:

no ale teraz po nowym roku nabędę ori i wymienię :D

Opublikowano
wierz mi że nawet złotówki mnie to nie kosztowało

łapki nie pobrudzone bo robił mechanior

mechanior gratisowy bo firmowy

a koszt części żaden

heeehhee ty jesteś jednak debeściak :622:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.