Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z recznym???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Podołasz nawet jak porysowane są scianki w zacisku??wiele koszt????

Opublikowano

Ok 100zl

Opublikowano
  • Autor

Priv

---------- Post dopisany 17-08-2013 at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 21:06 ----------

Tomek a powiedz mi bo drugi zacisk mam też taki ze nie odbija mi ta dźwigienka jak wykręcę tłoczek i nie będę próbował wyjąć mechanizmu od ręcznego:facepalm:tylko przepłukam to np naftą następnie rozruszam cały mechanizm,czy to starczy???

Coś wydaje mi się że właśnie w ten sposób powinienem przeczyścić mechanizm a nie dać psu do zabawy:wallbash: :decayed:

Opublikowano

Nie ruszaj tego nafta bo wszystkie uszczelki spuchną

Poszukaj zacisków wyslij do mnie a ja je wyrychtuje jak trzeba.

Szkoda tylko ze nie zrobiles tego od razu

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wiec tak kupiłem używki w dobrym stanie ale zastanawia mnie jedno:

Jak zdjąłem zacisk z prawej strony nie miałem ręcznego tak jak dave pisałeś ale jak zdjąłem lewy zakładając prawy to ręczny działa:wtf:

Acha metoda o której pisał Marek daje rady tzn nie skołowałem nakrętki tylko przerobiłem stary przewód(zaślepiłem go)ale puki to zrobiłem auto stało 10h z pedałem w podłodze i ani kropelka nie poleciała tylko aku trzeba odkręcić:wink:

---------- Post dopisany 10-09-2013 at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 21:43 ----------

Oba zaciski wyczyszczone i wymalowane,wraz z nowymi uszczelkami(poza tym pod mechanizmem)

Żadne koło nie blokuje,wsio jest ok poza tym że w lewym zacisku mechanizmowi brakuje 1mm do odbicia ale w sam naprawiam jest napisane ze ponoć do 1,5mm nie przeszkadza.

Postaram sie wejsc pod kanał i poluźnić linkę bo bez podczepionej linki mechanizm działał prawidłowo.

Teraz ręczny trzyma już na 1 ząbku zaś nie pociągnę go dłużej niż do 8 ząbka,myślisz dev ze zostawić tak????

Kwestia porządnego odpowietrzenia i będzie jak ma być:wink:

Opublikowano

musisz poczekac az klocek ułozy sie z tarczą, wówczas bedzie łapac niżej

Opublikowano
  • Autor

Acha zapomniałem dodać że założyłem używki klocki tzn te co jeździły na "zacinającym"recznym już były zjechane dlatego wsadziłem używki w lepszym stanie:wink:Dzieki za pomoc:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.