Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Które felgi do mojego sreberka B6 - proszę pomóżcie w wyborze


BEKACZU

Ktore felgi wybrac?  

  1. 1. Ktore felgi wybrac?



Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zamierzam kupić do mojego sreberka alumki na zimę, nic specjalnego po prostu zwyczajne oryginalne 16. Lepsze to niż stalówki na których auto nie podobałoby mi sie przez pól roku.

Jeśli ktoś potrafi podstawić felgi do mojego autka abym widział jak to będzie wyglądało to byłbym bardzo wdzięczny. Proszę Moda o zrobienie ankiety które felgi lepiej będą wyglądać.

Moje autko 0d33ee44203ccecf.jpg

Felga nr 1 http://moto.allegro.pl/item407957588_felgi_aluminiowe_r16_audi_vw_5x112.html

Felga nr 2 http://moto.allegro.pl/item407956304_felgi_aluminiowe_r16_audi_5x112.html

znalazłem na necie fotki jak te felgi wyglądają na aucie szkoda ze nie udało mi sie znalesc jak wyglądają te pierwsze na B6

Fela nr 1 259c1c4dc758a912m.jpg

Fela nr 2 ca9555cbee7a5ab8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEKACZU a ta co jest na focie..? :mysli:

Ta co jest na focie to jest moje auto na letnim felunku i nie chce zmieniać opon, chce mieć dwa komplety kół lato - zima. W grę wchodzą tylko i wyłącznie te dwa wzory nad którymi sie zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tylko to dwa wzory to musi być nr 1 :gwizdanie:

hmm no nie powiem nr 1 są ładne, tylko o ile sie orientuje to są felgi z B5, a jak to będzie sie prezentowało na B6 to nie umiem znaleźć fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu 16?

btw. żadnych z tych bym nie założył

Na lato mam 16 i na moje okoliczne dziury mi wystarczy, to tym bardziej na zimę nie będę dawał większych. A co do Twojego zdania ze byś nie założył... nie mam nic przeciwko, każdy ma inny gust oraz mierzy siły na zamiary... nie wydam majątku na super alumy które i tak na wiosnę będą wyglądały strasznie, zjedzone przez sól i poharatane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato mam 16 i na moje okoliczne dziury mi wystarczy, to tym bardziej na zimę nie będę dawał większych. A co do Twojego zdania ze byś nie założył... nie mam nic przeciwko, każdy ma inny gust oraz mierzy siły na zamiary... nie wydam majątku na super alumy które i tak na wiosnę będą wyglądały strasznie, zjedzone przez sól i poharatane :)

chyba, że te co masz są już trochę zniszczone i je weźmiesz na zimę a tu sobie kupisz jakieś nówki :naughty: z 16" mi sie najbardziej podobają do B6 takie (nie dlatego, że takie miałem :polew:): http://moto.allegro.pl/item400022035_felgi_7x16_5x112_audi_nowe_w_super_cenie_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. żadnych z tych bym nie założył

ja też :thumbdown:

Sorry ale ja nie pytam co WY szanowni klubowicze byście założyli, bo szczerze mnie to nie obchodzi czy macie stalówki czy full wypas 18 cali. Mnie wystarczą któreś z tych dwóch, ale jeśli nie chcecie pomóc to bardzo mi przykro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja na zime mam numer 2 ale jak bym mial wybor to zdecydowanie 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. żadnych z tych bym nie założył

ja też :thumbdown:

Sorry ale ja nie pytam co WY szanowni klubowicze byście założyli, bo szczerze mnie to nie obchodzi czy macie stalówki czy full wypas 18 cali. Mnie wystarczą któreś z tych dwóch, ale jeśli nie chcecie pomóc to bardzo mi przykro...

LUZIK :guma:

jak już musisz z tych wybierać, to nr.1

te drugie za bardzo przypominają kołpaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer dziekuję za zrobienie ankiety.

Proszę wszystkich o udział w glosowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...