Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Napięcie Akumulatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy możliwe jest aby przy bardzo wysokiej temperaturze powietrza ( 30+ ) spadało napięcie akumulatora ??

Gdyż zauważyłem w moim AFN że jak na dworze grzało tak konkret to po włączeniu świateł napięcie na wskaźniku spadało na 13,8 a po włączeniu klimy nawet na 13,2 :shock3::shock3: .Myślałem że kończy mi się regulator napięcia albo łożyska w alter.się już zacierają i nie daje poprawnego ładowania , lecz tego samego dnia późnym wieczorem jak już temp spadła na 25 wskaźnik ładowania wraca do normy czyli po odpaleniu 14,2 po włączeniu świateł ( xenon ) niewielki spadek napięcia oraz z klima 13,9-14,0 .

Czy ktoś miał podobnie czy jednak stawać przy regulatorze napięcia ?

Opublikowano

Na logikę to jak gorąco to klima szybciej wali wentylatory i jest większy pobór prądu.

Sony Xperia Tapatalk 4

Opublikowano
Czy możliwe jest aby przy bardzo wysokiej temperaturze powietrza ( 30+ ) spadało napięcie akumulatora ??

Gdyż zauważyłem w moim AFN że jak na dworze grzało tak konkret to po włączeniu świateł napięcie na wskaźniku spadało na 13,8 a po włączeniu klimy nawet na 13,2 :shock3::shock3: .Myślałem że kończy mi się regulator napięcia albo łożyska w alter.się już zacierają i nie daje poprawnego ładowania , lecz tego samego dnia późnym wieczorem jak już temp spadła na 25 wskaźnik ładowania wraca do normy czyli po odpaleniu 14,2 po włączeniu świateł ( xenon ) niewielki spadek napięcia oraz z klima 13,9-14,0 .

Czy ktoś miał podobnie czy jednak stawać przy regulatorze napięcia ?

Jest to normalne zjawisko.

Opublikowano

Mi spada napięcie nawet do 12V jak odpalę klimę i na postoju się chłodzę jak pracuje na maxa zaraz po włączeniu. Miernikiem nigdy nie mierzyłem, wskazania z deski rozdzielczej.

Wydaje mi się, że wiązane jest to też z wydajnością alternatora. Mi ładuje więcej jak jest zima niż lato i upał.

Opublikowano

Ja mam cały czas 12,8 - 13,3 na wskaźniku. Z aku nigdy problemu nie miałem. Musze miernikiem sprawdzić bo mnie to zaczęło zastanawiac :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Mnie to właśnie trochę zdziwiło bo jak podłączyłem pod Vaga gdzie też ukazuje faktyczne napięcie to przy tylko włączonych światłach było 13,8 a zawsze było 14,1 i dlatego to mnie zaniepokoiło bo mam nowy akumulator a nie chciałbym żeby coś go rozładowało przez moją nieuwagę :kwasny:

Opublikowano
Mnie to właśnie trochę zdziwiło bo jak podłączyłem pod Vaga gdzie też ukazuje faktyczne napięcie to przy tylko włączonych światłach było 13,8 a zawsze było 14,1 i dlatego to mnie zaniepokoiło bo mam nowy akumulator a nie chciałbym żeby coś go rozładowało przez moją nieuwagę :kwasny:

Nie ma powodów do niepokoju.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.