Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN+] Nowa A4 w rodzinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam A4 ojca, którą kupił tydzień temu w Piasecznie :) Jest to AFN po lekkim tuningu (chip, turbo AWX = 139 PS). Jeździ się bardzo przyjemnie a co najbardziej mnie denerwuje moja nie jest tak doposażona :decayed:.

Wyposażenie:

-pełny FIS

-ABS + EDS

-ksenon orginal + spryski :whistling:

-1BE

-elektryczne szyby z przody

-prawe lusterko od anglika (oba elektryczne)

-radio Concert

-4 poduszki powietrzne + kurtyny boczne,

-oryginalna książka serwisowa + kpl. kluczy

-stalówki 16 na lato + alukołpaki, drugi komplet kół zimowych 15"

-komplet dywaników gumowych

-fotele kubełkowe z poduszką lędźwiową

Plany:

Nie wiem czy uda mi się na coś namówić ojca aby trochę więcej pomodzić bo jest tradycjonalistą i lubi już ją taką jaka jest. Na październik idzie do lakiernika bo jest co robić niestety.

Foty:

20130819_132208.jpg

20130819_132227.jpg

20130819_132347.jpg

20130819_132402.jpg

20130819_132418.jpg

20130819_132438.jpg

20130819_132449.jpg

Swoje quattro jeszcze przetrzymam przez zimę a potem chyba sprzedam, bo jednak sił już do niego nie mam

Opublikowano

Ładny polift powodzenia w modach:banan:

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka w dodatku z pakietem startowym. Ładne siedziska + za zenon.

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś ukradkiem wrzucił do auta 216-tki. Najwyżej powiesz tacie że auto się odmuliło albo zatankowałeś V-powera ;).

Powodzenia i bezawaryjności.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie z przyspieszaniem są małe problemy. Czuć małe spadki i nagłe zrywy podczas przyśpieszania. Mechanior powiedział też że dostaje za duże dawki paliwa. Na postoju potrafi komp pokazać spalanie 8 l.

Opublikowano

AFN po samym sofcie tyle powinien mieć. Wrzucaj lepsze wtryski bo szkoda marnować potencjału gratów. Jak szarpie itd itp to logi do odpowiedniego działu, poza tym nie wiadomo kto i co za softa zrobił :whistling:

Tak to wszystko ładnie, pięknie tylko szkoda że nie sedan :decayed:

Na glebę i felę pewnie nie ma co liczyć :grin:

Opublikowano

no ładna sztuka :wink:

Opublikowano

fajny furacz:wink:

Opublikowano
  • Autor

Marc!n, niedługo auteczko idzie do mechaniora właśnie z tym problemem i jak coś to może poszukam gdzieś miejsca na korektę programu. No niestety fela a tym bardziej gleba nie wejdą w grę :grin: Ja sam będę polował na sedana na wiosnę już na full wypasie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.