Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plecionka do wymiany, co wstawić


samekgsx550

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z tym że niedługo czeka mnie wymiana plecionki polećcie mi co lepsze.

Wycięcie plecionki i wspawanie nowej, katalizator mam ale pusty - 180zł

Czy coś takiego AUDI A4 A6 VW PASSAT B5 SUPERB 1.9 TDi KATALIZATOR (3418850148) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

+ koszty wymiany.

I jak by to się miało podczas przeglądu na stacji diagnostycznej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego u siebie w aucie , za 2 tygodnie mam przegląd i sam jestem ciekaw czy diagnosta się doczepi do tego czy nie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam coś takiego tylko od Pana Gruchota. Już dwa przeglądy przeszedł mój B5 i bez problemu, od spodu jest osłoną więc nie widać a z góry tylko numery sprawdzają. Jak znajdziesz tego gości to powołaj się na nasze forum dostaniesz upust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam coś takiego tylko od Pana Gruchota. Już dwa przeglądy przeszedł mój B5 i bez problemu, od spodu jest osłoną więc nie widać a z góry tylko numery sprawdzają. Jak znajdziesz tego gości to powołaj się na nasze forum dostaniesz upust.

Haha też właśnie mam od niego :jerk:

Sam katalizator z uszczelkami nowymi i robotą wyniósł mnie 280zł ( czas pracy to jeden Odcinek Ukrytej Prawdy :grin: Akurat u niego oglądałem czekając na auto ) z czego sam katalizator później sprzedałem za 100zł . Miałem kupic i wymienić samemu ale spędziłbym nad tym pół dnia uje..ny po same łokcie i dałem sobie spokój . Sama robocizna kosztuje u niego 80zł :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...