Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylny dyfer się leje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Mam problem poniewaz ostatnio kupiłem moje pierwsze :quattro: i mam problem bo leje mi się poniżej zamieszczam foto i proszę o pomoc , chodzi mi jak to ogranąc :slina: ,

f86f.th.jpg

f86f.th.jpg

Opublikowano

no troszkę mokro :) wpierw spróbuj odkrecic korek wlewowy oleju dyfra zebys miał pewność ze możesz wlac nowy po spuszczeniu starego przez korek spustowy

musisz wymienić simeringi polosi które sa dość tanie po ok 10zł/sztuka numer ori 016409399B ale możesz kupic zamienniki np. Corteco

sprawdz tez simering który uszczelnia most od strony wału czy nie cieknie, on jest droższy i dostępny tylko w ASO, nie pamiętam coś koło 150zł

olej do dyfra to chyba 75W90 lub 80W90

Opublikowano
  • Autor

Powiesz mi co dokłądnie kolegao mam rozebrac zebym czegoś nie spartolił ??

Opublikowano

zdjąć polosie z dyfra od wewnętrznych przegubow (po 6 srub), i wyjac flansze z dyfra, to tyle

Opublikowano

Podepnę się, ile oliwy wchodzi do dyfra?

Opublikowano

1.3l

---------- Post dopisany 23-08-2013 at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 23:02 ----------

po srodku flanszy po zdjęciu polosi jest jeszcze sruba na ampol 7mm, żeby zdjąć flansze trzeba ja odkrecic

Opublikowano
1.3l

---------- Post dopisany 23-08-2013 at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 23:02 ----------

po srodku flanszy po zdjęciu polosi jest jeszcze sruba na ampol chyba 8mm, żeby zdjąć flansze trzeba ja odkrecic

w sam naprawiam pisza ze 1.95l ale jej az do przelewu

Opublikowano

ETKA mówi że 1.3L ale to chyba nie jest pod korek, i tak 2 butelki dobrze kupić po litrze i zalać na maksa pod korek wpustowy

Opublikowano
  • Autor

A gdzie gen korek wpustowy jestttt ??

Opublikowano

od strony pasażera ponad polosią prawą, taki sam jak spustowy na ampola 10mm tylko że z boku dyfra

Opublikowano
  • Autor

a nalac do do pełna do tego korka i bd spoko ?

Opublikowano

powinno być ok, nawet jakbys jakims cudem za dużo nalal to na gorze dyfra jest odpowietrznik i nie da się przelać

Opublikowano
  • Autor

okejj wielkie dzięki za pomoc jutro składam i zobaczymy co z tego wyjdzie :song:

Opublikowano

dzisiaj sam wyjmowałem simeringi ze starego dyfra i były tak zapieczone ze ciężko było je ruszyc, dobrze jest mieć kawalek dłuta i mlotek i trzeba probowac je zruszyć, ale tak żeby nie uszkodzić powierzchni dyfra do których przylegają simeringi, dobre szczypce tez się do tego przydadza

Opublikowano
  • Autor

Robota skonczona wszysko ok , dzięki za pomoc !!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.