Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kat synchronizacji do poprawy

Pedal gazu nie byl do podlogi

Opublikowano
  • Autor

PEdał gazu faktycznie w jednej próbie nie był do końca , a jak się ustawia ten kąt synchronizacji ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki za link , naprawdę jest pomocny !!!

A co z resztą logów czy są prawidłowe ?

Ja się nie znam ale są dziwne wskazania EGR

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 21:53 ----------

Witam ponownie wczoraj poprawiłem kąt synchronizacji z + 3.3 na -0.6 lecz spalanie wzrosło na wolnych obrotach do 0.7 l a moc spadłą . Auto jest zmulone , powiedzcie czy to jest normalne ?? i jaki kąt najlepiej ustawic ??

Opublikowano

kąt powinien być jak najbliżej 0.0. przestaw na +0.6 może bedzie lepiej. Niektórzy tunerzy przed programem przestawiają kąt na +-1.0 w zalerzności od kondychy motoru i twierdzą zę silnik jest wtedy bardziej agresywny.

Opublikowano
  • Autor

ok przestawie a powiedz bo ja tez chcę z chipowac auto jak najlepiej przestawic na + 1 czy na - 1

Opublikowano
Wielkie dzięki za link , naprawdę jest pomocny !!!

A co z resztą logów czy są prawidłowe ?

Ja się nie znam ale są dziwne wskazania EGR

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 21:53 ----------

Witam ponownie wczoraj poprawiłem kąt synchronizacji z + 3.3 na -0.6 lecz spalanie wzrosło na wolnych obrotach do 0.7 l a moc spadłą . Auto jest zmulone , powiedzcie czy to jest normalne ?? i jaki kąt najlepiej ustawic ??

zrob logi na tym kacie synchronizacji ustawionym na -0.6

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie , jakieś tydzień temu zrobiłem chip tuning w AWX-sie , co możecie powiedziec o wykresach mocy i momentu ??

View image: AWX

Opublikowano

Seryjne graty ?

Logi zrob .... bo wykresy mało mowią...

Opublikowano
  • Autor

Graty seryjne , facet który to robił twierdził że wyjątkowo zdrowy AWX , a logo zrobię ale dopiero jak kupie baterie do laptopa bo PADŁA !!!

Opublikowano

50 km po samym programie :decayed: mało który ARL po setupie ma taki wynik, zmień tunera :wink:

Opublikowano
  • Autor

Facet mówi że jeszcze nie miał tak zdrowego AWX-a i twierdzi że to jego rekord w bezpiecznym podniesieniu mocy !!

Opublikowano

To tunerzy się bawią w rekordy?

Jak na serie to bardzo wysoko i to jeszcze w Passacie... sam moment wysoko, zwykle AWX miał 290Nm.. AVF już miał nawet 310NM .. a tu jeszcze jest praktycznie 139 KM ....

Przebieg wykresu dość ładnie leci ale moc MOIM zdaniem znacznie przesadzona, odczujesz to zapewne niedługo na sprzęgle :) Wykres momentu i mocy przecina sie bardzo wysoko :) 180KM przy 360 NM !

Opublikowano
  • Autor
To tunerzy się bawią w rekordy?

Jak na serie to bardzo wysoko i to jeszcze w Passacie... sam moment wysoko, zwykle AWX miał 290Nm.. AVF już miał nawet 310NM .. a tu jeszcze jest praktycznie 139 KM ....

Przebieg wykresu dość ładnie leci ale moc MOIM zdaniem znacznie przesadzona, odczujesz to zapewne niedługo na sprzęgle :) Wykres momentu i mocy przecina sie bardzo wysoko :) 180KM przy 360 NM !

czyli Twoim zdaniem gośc odprawił fuszerkę ??

Ja się nie znam na tych sprawach ale jak kupowałem auto to elektromechanik z serwisu VW powiedział że silnik jest w wyjątkowo dobrym stanie !!

Opublikowano

Nie, ja tego nie powiedziałem bo nie wiem jak auto jedzie... Do silnika tez nie mam zastrzeżen, ale chodzi o samo podniesienie mocy..

Widzisz u mnie np wyszła seria okolo 135 KM, zrobił mi na około 155KM i powiedział że to jest bezpiecznie.. przyrost? 20 KM.. u CIebie ? 50KM..

To ponad drugie tyle.. owszem mowil mi ze moze mi zrobic 165 KM ale to wg niego nie jest bezpiecznie.. a to tylko 30KM a gdzie do 50? ja bym musiał miec 185 KM oczywiscie przy seryjnych gratach :o Dodam że silniki mamy takie same, ja też mam AWX tyle ze Audi ..

Znajde wykres, przeskanuje i wrzuce.

Opublikowano
  • Autor
Nie, ja tego nie powiedziałem bo nie wiem jak auto jedzie... Do silnika tez nie mam zastrzeżen, ale chodzi o samo podniesienie mocy..

Widzisz u mnie np wyszła seria okolo 135 KM, zrobił mi na około 155KM i powiedział że to jest bezpiecznie.. przyrost? 20 KM.. u CIebie ? 50KM..

To ponad drugie tyle.. owszem mowil mi ze moze mi zrobic 165 KM ale to wg niego nie jest bezpiecznie.. a to tylko 30KM a gdzie do 50? ja bym musiał miec 185 KM oczywiscie przy seryjnych gratach :o Dodam że silniki mamy takie same, ja też mam AWX tyle ze Audi ..

Znajde wykres, przeskanuje i wrzuce.

Więc ja już nie wiem czy to jest dobrze zrobione !!

Mi też się wydawało że trochę dużo podniósł ale facet na samym początku z czytał oryginalny program i podniusł sam program bezpiecznie i mówił że ilośc koni po wgraniu zależy głównie od stanu i kondycji podzespołów a po pierwszym zchamowaniu wyszło że auto ma ok 147 km nawet ni to pokzywał na kompie więc nie wiem dlaczego na wykresie który mi dał jest 139KM a nie 147KM !!

Jak załatwie sobie baterię do laptopa to zrobię wszystkie loga i wrzucę na stronę to może wtedy się dowiem czy program jest dobrze napisany !! a TOBIE DragonGTI dziękuję za zainteresowanie moim tematem !!

Opublikowano
Jak załatwie sobie baterię do laptopa to zrobię wszystkie loga i wrzucę na stronę to może wtedy się dowiem czy program jest dobrze napisany

Nie zwlekaj....

Opublikowano

na jakiej hamowni byłes na rolkach czy na jakims wynalazku ????? według mnie wykres jest poprostu zawyżony, złe dane startowe moze temperatura a moze 100 innych pierdół. Co by sie nie dzialo na seryjnych gratach 189km jest nie realne, według mnie wykres o 30km zawyżony :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Hej to była hamownia przenośna Dynomet zakładana na tylne koło !! Faktycznie po wpisaniu wagi auta i pasażerów wyszło 147KM ale po odjęciu jakiejś wagi tylko nie wiem ile kilo odia wyszło 138.9KM !! Mi też się wydajeże coś za dużo wyszło !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.