Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o analizę logów AWX


painter24

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki za link , naprawdę jest pomocny !!!

A co z resztą logów czy są prawidłowe ?

Ja się nie znam ale są dziwne wskazania EGR

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 21:53 ----------

Witam ponownie wczoraj poprawiłem kąt synchronizacji z + 3.3 na -0.6 lecz spalanie wzrosło na wolnych obrotach do 0.7 l a moc spadłą . Auto jest zmulone , powiedzcie czy to jest normalne ?? i jaki kąt najlepiej ustawic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąt powinien być jak najbliżej 0.0. przestaw na +0.6 może bedzie lepiej. Niektórzy tunerzy przed programem przestawiają kąt na +-1.0 w zalerzności od kondychy motoru i twierdzą zę silnik jest wtedy bardziej agresywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za link , naprawdę jest pomocny !!!

A co z resztą logów czy są prawidłowe ?

Ja się nie znam ale są dziwne wskazania EGR

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 21:53 ----------

Witam ponownie wczoraj poprawiłem kąt synchronizacji z + 3.3 na -0.6 lecz spalanie wzrosło na wolnych obrotach do 0.7 l a moc spadłą . Auto jest zmulone , powiedzcie czy to jest normalne ?? i jaki kąt najlepiej ustawic ??

zrob logi na tym kacie synchronizacji ustawionym na -0.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tunerzy się bawią w rekordy?

Jak na serie to bardzo wysoko i to jeszcze w Passacie... sam moment wysoko, zwykle AWX miał 290Nm.. AVF już miał nawet 310NM .. a tu jeszcze jest praktycznie 139 KM ....

Przebieg wykresu dość ładnie leci ale moc MOIM zdaniem znacznie przesadzona, odczujesz to zapewne niedługo na sprzęgle :) Wykres momentu i mocy przecina sie bardzo wysoko :) 180KM przy 360 NM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tunerzy się bawią w rekordy?

Jak na serie to bardzo wysoko i to jeszcze w Passacie... sam moment wysoko, zwykle AWX miał 290Nm.. AVF już miał nawet 310NM .. a tu jeszcze jest praktycznie 139 KM ....

Przebieg wykresu dość ładnie leci ale moc MOIM zdaniem znacznie przesadzona, odczujesz to zapewne niedługo na sprzęgle :) Wykres momentu i mocy przecina sie bardzo wysoko :) 180KM przy 360 NM !

czyli Twoim zdaniem gośc odprawił fuszerkę ??

Ja się nie znam na tych sprawach ale jak kupowałem auto to elektromechanik z serwisu VW powiedział że silnik jest w wyjątkowo dobrym stanie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja tego nie powiedziałem bo nie wiem jak auto jedzie... Do silnika tez nie mam zastrzeżen, ale chodzi o samo podniesienie mocy..

Widzisz u mnie np wyszła seria okolo 135 KM, zrobił mi na około 155KM i powiedział że to jest bezpiecznie.. przyrost? 20 KM.. u CIebie ? 50KM..

To ponad drugie tyle.. owszem mowil mi ze moze mi zrobic 165 KM ale to wg niego nie jest bezpiecznie.. a to tylko 30KM a gdzie do 50? ja bym musiał miec 185 KM oczywiscie przy seryjnych gratach :o Dodam że silniki mamy takie same, ja też mam AWX tyle ze Audi ..

Znajde wykres, przeskanuje i wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja tego nie powiedziałem bo nie wiem jak auto jedzie... Do silnika tez nie mam zastrzeżen, ale chodzi o samo podniesienie mocy..

Widzisz u mnie np wyszła seria okolo 135 KM, zrobił mi na około 155KM i powiedział że to jest bezpiecznie.. przyrost? 20 KM.. u CIebie ? 50KM..

To ponad drugie tyle.. owszem mowil mi ze moze mi zrobic 165 KM ale to wg niego nie jest bezpiecznie.. a to tylko 30KM a gdzie do 50? ja bym musiał miec 185 KM oczywiscie przy seryjnych gratach :o Dodam że silniki mamy takie same, ja też mam AWX tyle ze Audi ..

Znajde wykres, przeskanuje i wrzuce.

Więc ja już nie wiem czy to jest dobrze zrobione !!

Mi też się wydawało że trochę dużo podniósł ale facet na samym początku z czytał oryginalny program i podniusł sam program bezpiecznie i mówił że ilośc koni po wgraniu zależy głównie od stanu i kondycji podzespołów a po pierwszym zchamowaniu wyszło że auto ma ok 147 km nawet ni to pokzywał na kompie więc nie wiem dlaczego na wykresie który mi dał jest 139KM a nie 147KM !!

Jak załatwie sobie baterię do laptopa to zrobię wszystkie loga i wrzucę na stronę to może wtedy się dowiem czy program jest dobrze napisany !! a TOBIE DragonGTI dziękuję za zainteresowanie moim tematem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak załatwie sobie baterię do laptopa to zrobię wszystkie loga i wrzucę na stronę to może wtedy się dowiem czy program jest dobrze napisany

Nie zwlekaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej hamowni byłes na rolkach czy na jakims wynalazku ????? według mnie wykres jest poprostu zawyżony, złe dane startowe moze temperatura a moze 100 innych pierdół. Co by sie nie dzialo na seryjnych gratach 189km jest nie realne, według mnie wykres o 30km zawyżony :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to była hamownia przenośna Dynomet zakładana na tylne koło !! Faktycznie po wpisaniu wagi auta i pasażerów wyszło 147KM ale po odjęciu jakiejś wagi tylko nie wiem ile kilo odia wyszło 138.9KM !! Mi też się wydajeże coś za dużo wyszło !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...