Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka instalacja ? Gdzie w okolicy Krakowa ?


Pysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam zainwestować w instalacje LPG do mojego Audi :)

Silnik: 1.6 ALZ

Typ: Avant

Przebieg: 160 000

Jaką polecacie instalację ? Oraz jaki warsztat polecicie w okolicach Krakowa. Na instalacji raczej nie będę oszczędzał, zęby potem nie dokładać.

Mam jeszcze pytanie, co sądzicie o wsadzeniu do tak słabego auta gazu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiserwis ogolnie nie w krk ale na podkarpaciu ,chcesz miec dobra instalke to polecam naprawde znaja sie na rzeczy tani nie sa ale na tym nie ma co oszczedzac, co do 1.6 to dobrze znosza gaz , ja mysle ze warto zalozyc lpg do tego silnika mocy i tak nie ma ale bedzie oszczednie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze mozna rownie dobry zaklad w okolicach krk znalezc. co do multiserwisu to polecam, sam u nich montowalem. nie jest znowu jakos drogo za staga 4 plus z hanką zaplacilem 2800.

fotki w tym temacie:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-233/montaz-instalacji-wlew-przelacznik-gazu-288602/#post3816703

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ale od krk wcale nie jest daleko 2 godz z hakiem i jest sie na miejscu:wink: ja nie mowie ze w krk nie ma dobrych zakladow bo na pewno sa , aczkolwiek ja polecam multiserwis przyjezdzaja do nich ludzie z roznych zakatkow polski, moim zdaniem na podkarpaciu najlepsi , a jesli kolega chce to na pewno znajdzie dobrych gazownikow w krakowie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zalozylem watek nt gazu z tym ze do 1,8 T, i kolega wlasnie jak wyzej polecil Multiserwis... i to jest jedyna konkretna ofereta niby w Krakowie jest troche zakladow ale jakos nikt sie nie wyroznia... tak , tez mysle nad zalozeniem gazu... troszke jest kawalek ten multiserwis jak by nie bylo caly dzien wyjety ! I POTEM EW REKLAMACJE stroje wolalbym uniknac moze ktos poda jakis godny zaklad w Krk , na telimeny 30 nie moge znalesc strony internetowej (moze juz nie dzialaja) co do Goduli to rozne opinie czytalem....;/ takze sam mam bol glowy gdzie robic ten Gaz,.. wczesniej byl golf GTI TDI i tylko rope lalem , eh zachcialo mi sie Petrol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowales tam kolego i wszystko ok > , chodzi mi to ze to jednak wyprawa na caly dzien,, jesli chodzi o serwisowanie potem jechac Z krk na przeglad badz regulacje zeby gwarancji nie stracic dlatego bym sie kierowal jednak w cos blizej, ,, moze cos polecicie jednak sprawdzonego do 1,8 t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowales tam kolego i wszystko ok > , chodzi mi to ze to jednak wyprawa na caly dzien,, jesli chodzi o serwisowanie potem jechac Z krk na przeglad badz regulacje zeby gwarancji nie stracic dlatego bym sie kierowal jednak w cos blizej, ,, moze cos polecicie jednak sprawdzonego do 1,8 t

z krk w 2,5h :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...