Jump to content
0
Arkom

Zegary

Recommended Posts

Witam. posiadam audi A4B5 1.6 automat 95 rok. Mam taki licznik

AUDI A4 B5 1.8 AUTOMAT LICZNIK ZEGAR OBROTOMIERZ (3494140895) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I mam jedno pytanie na zdjęciu widać, że pokazuje on temp (chyba otocznia ), ja mam taki sam jak już pisałem ale u mnie nie wyświetla się temp, czy w każdym takim liczniku powinna pokazywać się temp czy tylko w niektórych egzemplarzach. Aha jeszcze coś jakie kontrolki są na tym liczniku bo u mnie świeca się tylko: olej, temp płynu chłodzącego oraz hamulców ( te trzy mrugają na zapłonie, na odpalonym oczywiście gasną ) na zapłonie jest jeszcze ABS, AIR BAG, tradycyjne autko z kluczykiem i ręczny no i rezerwa oczywiście. Po odpaleniu wszystko gaśnie ( może oprócz rezerwy ale to wiadomo ). Czy to wszystkie kontrolki jak tam występują czy powinno coś jeszcze być np lampka od włączonych świateł mijania ( od drogowych jest oczywiście )???

nie poprostu masz wyświetlacz biegów tylko lecz najlepiej było by wyjąć i zobaczyć czy porostu ta linia jest zakryta zaślepką czy coś.. a kontrolki te pośrodku muszą się wszuystkie świecić

kontrolkę od świateł mijania można dorezać jest na forum swoją drogą żadki okaz masz a4 Adp i 4 biegowy automat :)

Rzadki okaz mówisz :P możliwe tego nie wiem. Co do tych kontrolek na środku to tak jak mówiłem, podczas jazdy gasną no normalna sprawa, że ciśnienie oleju, temp boryga i kontrolka od płynu hamulcowego (rezerwa to różnie ) dziwi mnie tylko że te 3 kontrolki bez rezerwy na zapłonie margaja a nie świeca się ciągle. Od świateł mijania nie ma ale może się tylko żaróweczka spaliła bo jedna od podświetlenia mam spaloną/uszkodzona to może i ta też. W wolnej chwili wyjmę zegary i zobaczę, jakie tam są żarówki jakieś ledowe czy zwykłe?? I czy przy wyjmowaniu liczników trzeba na coś szczególnie uważać czy nie ma z tym raczej problemów??

Rzadki okaz mówisz :P możliwe tego nie wiem. Co do tych kontrolek na środku to tak jak mówiłem, podczas jazdy gasną no normalna sprawa, że ciśnienie oleju, temp boryga i kontrolka od płynu hamulcowego (rezerwa to różnie ) dziwi mnie tylko że te 3 kontrolki bez rezerwy na zapłonie margaja a nie świeca się ciągle. Od świateł mijania nie ma ale może się tylko żaróweczka spaliła bo jedna od podświetlenia mam spaloną/uszkodzona to może i ta też. W wolnej chwili wyjmę zegary i zobaczę, jakie tam są żarówki jakieś ledowe czy zwykłe?? I czy przy wyjmowaniu liczników trzeba na coś szczególnie uważać czy nie ma z tym raczej problemów??

Nie ma problemu z wyjęciem licznika, tylko jak wymontujesz to nie przekręcaj kluczyka.

Będziesz miał błąd poduszki i tylko vagiem da się skasować - chyba że go masz

żarówki masz takie

9869990500_1327260200.jpg

a termometr możesz zamontować

On jest raczej od automatu ma dwa wyświetlacze

WYSWIETLACZ TEMPERATURY AUDI A3 8L A4 8D A6 C5 F-V (3563069583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Był A4 B5 1.6,   A4 B6 1.8TQ
Jest A4 B7 1,8TQ, A3 1,8T

Montaż i serwis LPG