Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką wybrać szczoteczkę elektryczną


Marcino87

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

może ktoś używa, może ktoś coś wie jaką najlepeij wybrać szczoteczke elektryczną do kiełków, słyszałem różne opinie soniczne obrotowe jeszcze jakies i zgłupiałem :facepalm:

liczę na ekipę A4 Klub :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od dłuższego czasu Oral-B Professional Care 500, działa, końcówki w miarę tanie :wink:

Jeżeli do tej pory używałeś "ręcznej" to będziesz w 100% zadowolony - zębiska gładkie jak szkło :decayed:

Wg mnie nie warto dopłacać za droższe modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nauczyć się poprawnie myć zwykłą szczoteczką i często ją wymieniać, a kasę zainwestować w irygator <ceny gdzieś od 200zł>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie. Szczotka elektryczna jest nieporownywalna z reczna. Jezeli masz osemki to zwykla szczotka bardzo ciezko je doczyscic, elektryczna z okragla koncowka nie ma problemu, nawet z tylna scianka. irygator rowniez mam, ale jest tylko dobrym uzupelniniem szczotki i NICI. Irygator mam Brauna, ale aktualnie,,kupilbym chyba waterpeak. Elektryczna szczota zapewnia calkowicie inny poziom higieny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie. Szczotka elektryczna jest nieporownywalna z reczna. Jezeli masz osemki to zwykla szczotka bardzo ciezko je doczyscic, elektryczna z okragla koncowka nie ma problemu, nawet z tylna scianka. irygator rowniez mam, ale jest tylko dobrym uzupelniniem szczotki i NICI. Irygator mam Brauna, ale aktualnie,,kupilbym chyba waterpeak. Elektryczna szczota zapewnia calkowicie inny poziom higieny.

Juz kupiona jutro bedzie ;) reczna juz sie namachalem tyle lat teraz pzyszedl czas na wygode ;) tez slyszalem ze elektryczna jest dokladniejsza ;)

Sent from my 3310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używamy całą rodzinką taki zestaw od ponad 6 lat, do tego oczywiście nici :)BRAUN Oral-B OC 20 Zestaw Irygator + Szczoteczka (3494049445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale kusi przejście na soniczną szczoteczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem powyzsza ktora wystawiakem i jestem mega zadowolony do zwyklej nie wroce na pewno ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...