Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek


Grabek94

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chwal mnie tu ( albo samochodu :decayed: ), tylko znajdź jakąś miejscówkę lepsza :)

___________________________________________________________________________________________________________________________

Ostatnio w samochodzie trochę się dzieje. Wymieniony płyn hamulcowy przy okazji wymiany łożysk z tyłu na Koyo, rozruszane tylne zaciski i ogarniety ręczny. Przy wymianie trójnika z podstawa czujnika temperatury wymieniony płyn chłodniczy z niebieskiego na G12 różowy.

Szykuję się do wymiany błotników przednich wraz z rolowaniem oraz do montażu rozpórki górnej.

Mod który bardzo mnie cieszy to właściwie ukończona klapa otwierana i podnoszona po naciśnieciu guzika w pilocie. Wszystko zamontowane i ogarniete, wystarczy podłączyć przewody do centralki i wsio. Jak będe miał czym, to nagram filmik z działania :decayed:


__________________________________________________________________________________________________________________________________

Na pokładzie zawitał poliftowy grill :banan:

Wjechany pakiet zimowy. 2 BBSy są w warsztacie po ostatniej przygodzie w mieście, odbiór jutro.
Reszta modów still in progres z powodu braku czasu. Wszystkie graty kupione, teraz tylko czekają na swój czas.

P1150045.jpg

P1150044.jpg

P1150046.jpg

Tak, wiem... brudna :decayed:

Edytowane przez Grabek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura super, chociaż widze ją troszke niżej, skrecony na max? +fajna kiera

Do maxa to jeszcze z 3 centy mógłbym zjechać. Nie wiem tylko jakby sie zachowywała na rozkopanym w każdym miejscu Koszalinku.

Remonty everywhere! :facepalm:

Z kierownicy jestem bardzo zadowolony, jedna z rzeczy, z których jestem najbardziej zadowolony.

Tak na oko 35-40mm :grin:

Dobra, pokaż skąd takie wziąć i robimy :decayed:

Klapa otwierana i podnoszona z pilota na miejscu :banan::kox:

____________________________________________________________________________________________________________________________

Od tygodnia nie mogę się zebrać, żeby nagrać filmik jak to działa. Niedługo coś wrzuce.

Zna ktoś jakiś ciekawy sposób na regenerację dekielków od ori słoneczek 15"?

____________________________________________________________________________________________________________________________

Obiecany filmik.

Oglądać :kox:

Edytowane przez Grabek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygoda z moja Srebrną strzałą dziś się zakonczyła. Samochód zmienił właściciela.
Zaczynamy poszukiwania godnego następcy.

Niedługo w dziale Sprzedam pojawią się rzeczy, które mi po niej zostały.

[Temat do zamknięcia]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...