Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oil pressure


Rybens

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze potrzebuje ale narazie fundusze nie pozwalaja ogolnie silnik zgasiłem od razu po zapaleniu wiec nie wiem narazie rozebralismy i diagnoza jedna trzeba ten zestaw zamowic.. co pozniej bedziemy na bieżaco patrzec jesli trubo out no to wole poczekac i isc inna droga...:D czyli ogolnie mowisz ze jak reką odją?? mi na pare dni przed awariua zdecydowanie zaczą głosniej chodzic i strasnzie metaliczny dzwięk wiec moze teraz bedzie juz ok..eh oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw musze kupic tak czy siak jasne ze sprawdze ale jak juz bedzie na miejscu.. dzieki za rade :) a mozesz mi mniej wiecej podesłac koszty zmiany turbo i td itp na pw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to inaczej co trzeba przerobic poza oczywiscie softem tak na szybko zeby jezdzilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz robiłem u siebie wymianę na turbo z caha. Tu masz wszystko http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-montaz-turbiny-03l145702e-silnika-2-0-tdi-16-v-pd-111482/.

Ps. jakby ktoś chciał to mam turbinkę gt1749va w b.dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jaki jest przewidywany czas SWAPa pompy?? ile u Was t trwało 3-4 h?

caly dzien trza przeznaczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się i u mnie :/ ehhhh

Ktoś ma jakiś warsztat który poleci do zrobienia tego :)

OIL PRESSURE...

---------- Post dopisany 17-12-2013 at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 21:55 ----------

Koledzy nie znacie w Warszawie godnefo polecenia warsztatu??

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cos w Warszawie ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Zadzwon jutro do Irka 602478944 ma kilka sprawdzonych warsztatów w okolicy Warszawy i to on opracował tą metode swapu pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie spałem 2 tygodnie jak mi to padło bo nie wiedziałem co i jak....:wink: a mój przypadek był o tyle dziwny że kupiłem auta wieczorem , przyjechałem 30 kilometrów i poszedłem z kolegą opić auto co by dobrze jeździło. Rano wstaje ide sie nacieszyc, jazda próbna z kolegą, odpalamy auto a tam oil pressure:facepalm: szacun dla właściciela bo przyjechał do mnie wziął samochód na swój koszt laweta zrobił wszystko bo poczuwał się odpowiedzialności. po udanej naprawie dałem gościowi 600zł i dobrą wódkę:wink: za to że tak się zaschował

Fakt wielki szacun dla gościa że zabrał i zrobił Tobie . Ja jak miałem vectrę to k**wa na drugi dzień po zakupie juz mi padła i na własny koszt musiałem robić. A facet powiedział że sam zjebałem jak wracałem do domu:wallbash::wallbash:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

A cos w Warszawie ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jest jeszcze warsztat koło Sulejówka. Poszukaj na forum jest tam numer telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...