Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak podgrzewanych lusterek ?


ar.rodzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Zastanawiam sie czy posiadam podgrzewanie lusterek bocznych- myślałem że to jest już standard.

Chyba że działają od jakiejś okreslonej temperatury.

Auto można by powiedzieć ma raczej bogate wyposażenie poza robieniem kawy a tu taki zonk??

A4 B8 2011 avant 2.0 143km

za wszelkie odpowiedzi i pomoc z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie zdążyłem sprawdzić że kable są podłączone do lusterek o co tu chodzi

Pewnie masz szkla bez mat grzewczych , wyciagnij wtyki i sprawdz czy masz wpiete w piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable sa wpiete w lusterko czym to sie będzie różnić metalowe piny albo plast

Tak , takie sa roznice .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podgrzewa jak temp. na zewnątrz jest niska, nie pamiętam dokładnie ale chyba poniżej 5 stopni. Przy temp. które teraz mamy nie zaobserwujesz grzania luster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest podobnie jak w B6, przy włączonym ogrzewaniu tylnej szyby grzeją jeszcze lusterka

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej jest chyba sprawdzić tak jak ja to robiłem, tylko ja mam u siebie w B5 lusterka podłączone pod grzanie tylnej szyby:wink: Włączyłem sobie grzanie szyby i zwykłą probówką z żarówką sprawdziłem po prostu czy żarówka świeci:banan: Ewentualnie zaczekaj do niższych temperatur i sprawdź moim sposobem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że nie ma pinow w lusterkach tylko mocowanie kabelkow co by nie latały wniosek brak mat grzejnych. Czy w takiej sytuacji gdy jest instalacja wystarczy kupic lustra z matami grzejnymi podlaczyc i już po sprawie ?

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

I ile taki gips kosztuje jesli ktoś wie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b8 to nie dziala z tylna szyba ... Pokretlo ustawiania lusterek na srodek i grzeje ...przy aktualnych temp rano u mnie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że nie ma pinow w lusterkach tylko mocowanie kabelkow co by nie latały wniosek brak mat grzejnych. Czy w takiej sytuacji gdy jest instalacja wystarczy kupic lustra z matami grzejnymi podlaczyc i już po sprawie ?

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

I ile taki gips kosztuje jesli ktoś wie :kwasny:

Oprocz wkładów lusterk trzeba jeszcze zakodować sterownik w drzwiach 42 , 52 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba mieć zabawki typu VCDS czyli trzeba się na razie uzbroić w cierpliwość. Dzieki za pomoc

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2013 at 13:34 ----------

Witam ponownie chcialem sobie zrobic podgrzewanie lusterek i na moje zapytanie do ASO:

Witam serdecznie

Mam pytanie odnosnie zamontowania podgrzewania lusterek zew. w A4 2011.

Przed kilkoma tygodniami dzwonilem i do tej pory nie dostalem odpowiedzi wiec ponawiam swoje pytanie.

Czy jest mozliwe i w jakiej cenie zamontowanie podgrzewania lusterek zew w A4 2011?

Z tego co zauwazylem instalacja(okablowanie) jest do lusterek doprowadzone. Z tego co dowiedzialem sie u Panstwa telefonicznie samo lustro z podgrzewaniem kosztuje w granicach 200zl do tego pewnie przelacznik - ten montowany w drzwiach.

Czy trzeba cos przeprogramowac ? jakis sterownik drzwi czy cos w tym stylu? (oczywiscie z forum juz wiedzialem ze trzeba)

Oto odpowiedz

Witam,

z tego co widzę zarówno podstawa lusterka jak i sam wkład, a także przełącznik, są przystosowane do funkcji podgrzewania, mimo to samochód takiej opcji nie posiada, jest to kwestia kodowania, czego my, w autoryzowanej stacji zrobić nie możemy.

TRAGEDIA :)

Czy ktos wie gdzie w okolicach Gdyni albo Ostroda-Olsztyn ktos moze przeprogramowac taki sterownik

:naughty:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Witam ponownie chcialem sobie zrobic podgrzewanie lusterek i na moje zapytanie do ASO:

Witam serdecznie

Mam pytanie odnosnie zamontowania podgrzewania lusterek zew. w A4 2011.

Przed kilkoma tygodniami dzwonilem i do tej pory nie dostalem odpowiedzi wiec ponawiam swoje pytanie.

Czy jest mozliwe i w jakiej cenie zamontowanie podgrzewania lusterek zew w A4 2011?

Z tego co zauwazylem instalacja(okablowanie) jest do lusterek doprowadzone. Z tego co dowiedzialem sie u Panstwa telefonicznie samo lustro z podgrzewaniem kosztuje w granicach 200zl do tego pewnie przelacznik - ten montowany w drzwiach.

Czy trzeba cos przeprogramowac ? jakis sterownik drzwi czy cos w tym stylu?

Oto odpowiedz

Witam,

z tego co widzę zarówno podstawa lusterka jak i sam wkład, a także przełącznik, są przystosowane do funkcji podgrzewania, mimo to samochód takiej opcji nie posiada, jest to kwestia kodowania, czego my, w autoryzowanej stacji zrobić nie możemy.

TRAGEDIA :)

Czy ktos wie gdzie w okolicach Gdyni albo Ostroda-Olsztyn ktos moze przeprogramowac taki sterownik

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto ma Vcds i trochę oleju w głowie ... Podjedz na spota w 3 mieście to sie z chłopakami dogadacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...