Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi Stalowe na Zime;)


artur2910

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy powoli przygotowuje sie sie do zimy i mam w planach wypiaskowac swoje stalowe 16" i teraz problem jak je pomalowac?? Autko Czarne i chcialem cos zrobic zeby nie wygladalo tak smutno na tych czarnych stalusach;) Co myslicie o Zielonym fluorescencyjnym? Jakby to wygladalo? Cale fele zieleń czy moze ranty srodek czarny?? Prosze o porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur nie słuchaj podpuszczaczy i maluj na taki jaki Ci się podoba,

Ja osobiście poszedł bym (jeżeli już zieleń) to ciemny militarny green gun kolor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taK myslalem raczej o jaskrawym kolorze zeby ladnie sie rzucal w oczy;) a co do alusów to na zime nie zdaja egzaminu wiadomo zaspy itp wbija sie snieg robi sie lod i pozniej problem a w stalusach tego nie ma i plus lepsza ochrona zaciskow tarczy przed korozja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taK myslalem raczej o jaskrawym kolorze zeby ladnie sie rzucal w oczy;) a co do alusów to na zime nie zdaja egzaminu wiadomo zaspy itp wbija sie snieg robi sie lod i pozniej problem a w stalusach tego nie ma i plus lepsza ochrona zaciskow tarczy przed korozja;)

Chyba Ci ktoś bajek naopowiadał i tak się boisz, ja jeżdżę na alu w zimę i nie zauważyłem żadnego z ty problemów o których piszesz, chyba że planujesz jeździć po bezdrożach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to malo kolego jezdzisz moze;) wczesniej mialem Paska i wlasnie alu na zime i non stop mialem problem z trzepiaca kierownica przez wlasnie lod;) wina tez tego moze ze nie mam ogrzewanego garazu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to malo kolego jezdzisz moze;) wczesniej mialem Paska i wlasnie alu na zime i non stop mialem problem z trzepiaca kierownica przez wlasnie lod;) wina tez tego moze ze nie mam ogrzewanego garazu;)

Parkuję pod chmurką, jeżdżę nie mniej niż inni czyli cały czas kiedy potrzebuję, no ale być może mam więcej szczęścia do śniegu na feldze :wink: , pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czarnego pasuje wszystko, bialy, srebrny, pomaranczowy, smerfny albo shrekowy :)

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na czarnym zawsze podobał się kolor a`la Kawasaki Green ale na stalówkach nie wiem jak by to wyglądało - na alusach jestem jak najbardziej na tak, na stalówkach sam nie wiem ;) A nie myślałeś o fioletowym? Najlepiej byłoby zrobić jakieś sensowne VT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...