Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana wkładki w zamku tylnej klapy


asterix24

Rekomendowane odpowiedzi

Do trudnych ta operacja nie należy :wink: aha Avant czy sedan bo ja tylko o Avancie się wypowiem :decayed:

- ściągasz tapicerkę klapy (ostrożnie, żeby plastiku nie połamać w miejscach zaczepów), najlepiej podważasz czymś długim i płaskim

- lokalizujesz mechanizm zamka, odkręcasz 2 śruby i odczepiesz ten drucik do zatrzasku

koniec :decayed:

ja mam tyle syfu, którego w żaden sposób nie mogę wydłubać, że kluczyk wchodzi do połowy :facepalm: klapa z pilota sie otwiera. Bez tego zamka też wszystko działa więc przy odrobinie czasu i umiejętności można by się go pozbyć a tą listewkę alu na gładko zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o wymianę całego zamka bo to faktycznie jest banalne, tylko chodzi o to że muszę przełożyć samą wkładkę z kluczykiem do nowego zamka w którym tkwi wkładka do której nie mam kluczyka i jest pytanie jak ją wyjąć nie posiadając klucza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o wymianę całego zamka bo to faktycznie jest banalne, tylko chodzi o to że muszę przełożyć samą wkładkę z kluczykiem do nowego zamka w którym tkwi wkładka do której nie mam kluczyka i jest pytanie jak ją wyjąć nie posiadając klucza?

jest tak samo banalne jak wymiana samego zamka.

Nie moge znalesc odpowiedniego tematu wiec tu napisze.

W moim avancie po otwarciu auta z pilota gdy do 30 sekund nie otworze dzwi alarm spowrotem sie uaktywnia -czyli ok.

Lecz od jakiegos czasu gdy otwieram auto z pilota i pierwsze co dowieram bagaznik auto dalej sie zamyka malo tego lampka po odtwarciu klapy winna sie zapalic a tak nie jest.

Dobra temat zamka klapy a dokladnie mikro stycznika w nim. kupilem uzywke zalozylem tak samo i nie wiem czy moze byc iz jest wadliwy ? Najlepiej bylo by podmienic od kogos komu dziala ale moze ktos ogarnial ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...