Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczna skrzynia biegów, problemy z ruszeniem na zimnym silniku


Arkom

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wychodzi tak jak kiedyś ja sobie liczyłem, w 1200 zł można spokojnie się zmieścić. Jak u mnie padnie skrzynia to nie bd się bawił w jej remont tylko przekładam na manuala. :P

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Zrób jakąś foto relacje i opis z tego przeszczepu ( wiem, z jest na forum ale bez fotek :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to trochę wydatek 1200 zł na zmianę czegoś co chodzi, poza tym Ty masz już kupca na skrzynię. Zastanawia mnie jedno pisząc kompletny dwumas - 300zł to już masz na myśli, ze ze sprzęgłem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz farta, szkoda, że ja takiego nie mam xD tracze klocki przód tył, łożyska tył razem 750 zł co prawda BOSCHA i łożyska SKF-u ale cóż, z rzeczy do wymiany mam jeszcze tylne amory i odboje ich, chyba przednie łożysko/łożyska nie wiem jeszcze i olej w skrzyni. Ciekawe ile sam olej mnie wyniesie, amorki pewnie ze 150 zł sztuka jak nie więcej naszczacie sam sobie to wymienię nie wiem czy za wymianę oleju się brać samemu bo nie wbiłem tego w automacie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zamiar odkręcić miskę olejową to możesz zmieniać sam. kup tylko nową uszczelkę.

ja zmieniałem w te wakacje klocki, tarcze, i pare innych rzeczy no ale trochę taniej mnie to wyszło bo mam zniżkę w IC i Gordonie z racji tego że sklep prowadziłem - to mnie to ratuje. jak coś potrzebujesz to dam Ci numer stary klienta do Intercarsu ale to na 10% tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bd potrzebował to dam znać. Co do oleju dlaczego jak mam odkręcić miskę to mogę sam, nie wiem dokładnie ile tego oleju i ogólnie trochę się boje tego robić w automacie. A zapytam jeszcze jakie amorki na tył polecasz jakieś dobre bo w planach LPG XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monroe tył gaz sztuka - 180zł

kyb tak samo jak wyżej

magnum technology gazowe ok 100zł sztuka - na te też nie ma co narzekać

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 09:37 ----------

i jak sprawa ze skrzynią?

zmieniales olej?

ja u siebie mam juz manuala :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze nie ale na dniach się to stanie :P Będzie kasa to będzie i olej i filtr i uszczelka :) He ciekawe ile mnie to wyniesie.

I jak wrażenia z manuala?? zrobiłeś jakiś opis z fotkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he 1.8T to całkiem całkiem kusisz mnie tym manualem co prawda narazie brak kasy i automat zostanie chyba, że padnie Xd to bd myślał.

---------- Post dopisany 24-09-2013 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2013 at 20:17 ----------

Jeszcze jedno pytanie. Ostatni pytałem się poprzedniego właściciela czy był wymieniany olej w skrzyni mówi, że tak ( co prawda nie wiem kiedy ) ale o co mi chodzi, ten właściciel mówi mi, że mechanik brał od niego numer z dowodu rejestracyjnego i na jego podstawie dobierał odpowiedni olej. Pytanie jest takie o jaki numer chodzi i jak sprawdzić, dowiedzieć jaki olej tam wlać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mi powiedzieć gdzie w ETC-e muszę wpisać ten numer, z ETKI korzystam pierwszy raz stąd moja niewiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...