Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o podsufitówkę


ARAS920

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o małą podpowiedź mianowicie. Po ostatniej zimie odkleił mi się materiał od podsufitki. Zdemontowałem ją wiosną i przykleiłem materiał na klej w sprayu bardzo szybko schnący, dzięki czemu klej nie przebijał przez materiał, jednak sam materiał nie dał się jóż tak ładnie rozciągnąć i z pasować, jak się przyjżeć na wykończenie z tyłu przy szybie, to kłuje w oczy. I moje pytanie brzmi czy bardziej opłaca się kupić drugą sufitówkę czy oddać do tapicera, (tapicer w grudziądzu woła 2 stówki). Z góry dzięki za odpowiedź.

A może ktoś zna lepszy sposób na naprawe podsufitki to proszę o podpowiedź. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję oddaj to do fachowca bo z podsufitką jest taki problem że odłazi i nawet jak dajesz furę do czyszczenia tapicerki to sufit nie czyszczą lub czyszczą na twoją odpowiedzialność.Tak więc szkoda ryzykować a jeśli już masz kłopot to zapłać fachowcowi i niech to zrobi profesjonalnie.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz trochę czasu i cierpliwości to możesz wziąć się za to samemu. Obklejałem swoją czarnym welurem, zajęło mi to cały dzień, ale efekt jest na prawdę fajny. Wiadome, są niedociągnięcia, bo nie miałem doświadczenia, ale koszty niewielkie, bo za materiał i klej dałem tylko 110 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję oddaj to do fachowca bo z podsufitką jest taki problem że odłazi i nawet jak dajesz furę do czyszczenia tapicerki to sufit nie czyszczą lub czyszczą na twoją odpowiedzialność.Tak więc szkoda ryzykować a jeśli już masz kłopot to zapłać fachowcowi i niech to zrobi profesjonalnie.Pozdro.
no nie jest łatwa do wyczyszczenia bo nie można jej zamoczyć, popełniłem ten błąd w 'osiemdziesiątce' , ale jest sposób na wypranie, gorąca woda z vanishem , firanka i ręcznik . Ja robię to tak czyszce sufitkę firanką (wilgotną nie mocno nasonczoną) i od razu delikatnie wycieram ręcznikiem , żeby sufitka nie była nasączona wodą, bo jak wchłonie wilgoć to sufitka odklejona. A kolego Bartek powiedz jaki klej używałeś, też w sprayu?

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

A swoją drogą to na tych co piorą wnętrza trzeba uważać. Kumplowi w b7 tak umyli szyby od środka , aż folie przyciemniającą zmyli :facepalm: ale kase zwrócili. Ale to tak w nawiasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie sie nie bawilem tylko kupilem od polifta... zalozylem i jest wrecz slicznie :) polecam tez taki zabiej nie wiele roboty a efekt gwarantowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile dałeś za sufitkę od po lifta?

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

Ale jest mąły problem z tą sufitówką od lifta, bo ja mam szyberdach, a nie widziałem jeszcze po lifta z szyberdachem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora wątku: użyj opcji szukaj przed założeniem nowego tematu: http://a4-klub.pl/wnetrze-99/odklejajaca-podsufitka-porady-243871/

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki koledzy za porady, po bawie się z tym chyba sam, no chyba że nie będzie czasu to wydam te 2stówki i tapicer się tym zajmię, myśle że 200zł to chyba nie jest najdrożej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 200 stowki dale za polifta... caly komplet... i sa napewno z szyberem... Huzia sie zapytaj.. albo u nigo w watkach poszukaj bo kojarze ze cos mial :):banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...