Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podnosnik szyby slizg


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie polamaly mi się te slizgi i teray nie wiem jakie kupic te z aukcji będą pasowac__ VW PASSAT B5 POLO AUDI A4 podnośnik szyby ślizg PR (3447870779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kolego ja takie kupowałem jak sie u mnie połamały i wymieniłem wymiana jest prosta a te ślizgi pracują bardzo dobrze przy składaniu tylko troszkę podsmarowałem żeby lepszy poślizg był ale ogólnie pasują elegancko

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie niestety trzeba wująć ramkę bo do tych ślizgów jest dostep od strony blachy czyli trzeba ramkę wyjąć i dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panoćki mam takie pytanie ma ktoś z was może jakie foto story z wymiany mechanizmu opuszczania szyby pasażera (elektryczne). bo mi się wszystko rozsypało i nie za bardzo wiem co gdzie i jak

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 20:57 ----------

panowie slizgi z prawej strony(pasażera) będą pasować do lewej(kierowcy)????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chyba nie bedą pasowały bo jak ja kupowałem to sprzedawca musiał wiedzieć na którą stronę potrzebuje widocznie nie pasuje z jednej na drugą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się też wymieniałem ślizgi od kierowcy, musisz podać sprzedającemu którą chcesz stronę. A tak po za tym troszkę musiałem dopasować bo nie chciały wejść te nowe ślizgi do końca, ale po za tym jest ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podczas podnoszenia szyby od str kierowcy wydobywają sie straszne trzaski,a pewnego razu szyba staneła pod skosem i wyszła z ramki.Przed rozbieraniem drzwi może podpowie ktoś co mogło się uszkodzić?

http://allegro.pl/podnosnik-szyby-przod-lewy-audi-a4-b6-b7-exeo-i6221040681.html Np ten podnośnik??

Mam identyczne trzaski jak na przedstawionym filmiku:

Albo linka ... https://a4-klub.pl/index.php?/topic/188695-wymiana-linki-w-mechanizmie-podnoszenia-przedniej-szybyfotostory/?/topic/188695-wymiana-linki-w-mechanizmie-podnoszenia-przedniej-szybyfotostory/

Edytowane przez lukas551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...