Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kwestia czasu ;):naughty:

---------- Post dopisany 20-06-2014 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 13:18 ----------

Przycemnienie szyb :wink:

CAM00708.jpg

CAM00710.jpg

Opublikowano

Elegancko wyglada -) szyby przyciemnione tak jak mi sie podobna, czyli wszystkie jak należy i kolor tez nie za ciemny :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Elegancko wyglada -) szyby przyciemnione tak jak mi sie podobna, czyli wszystkie jak należy i kolor tez nie za ciemny :thumbup1:

Dzięki prezes :hi:

Opublikowano

Sam przyciemniales czy jakaś firma Ci to robiła

Opublikowano

Tył mam tez 40 a przod 50 chyba. Jest jaśniej niz u ciebie by tak szybko dowodu nie zabrali :)

Tapnięte z iphona

Opublikowano
  • Autor
Sam przyciemniales czy jakaś firma Ci to robiła

Ja to w Krzymowie u gościa sciemniałem gdzie sie tym tylko zajmuje :wink:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

Tył mam tez 40 a przod 50 chyba. Jest jaśniej niz u ciebie by tak szybko dowodu nie zabrali :)

Tapnięte z iphona

Ja mam wszystkie 35% a najsłabszą miał 15% :wink:

Opublikowano

A mi to ściemniała laska i to nie taka zła :) i ona mi mówiła inaczej o przepuszczalności światła, 15% to była by najciemniejsza.

Tapnięte z iphona

Opublikowano
  • Autor
A mi to ściemniała laska i to nie taka zła :) i ona mi mówiła inaczej o przepuszczalności światła, 15% to była by najciemniejsza.

Tapnięte z iphona

Każdy ma inaczej :wink:

Opublikowano

dorzuć progi od s4 będzie jeszcze ładniej

ładny projekt gratuluje :)

Opublikowano
  • Autor
dorzuć progi od s4 będzie jeszcze ładniej

ładny projekt gratuluje :)

Dzięki kolego mysle mysle nad progami cały czas :wink:

Opublikowano

ten twój gril.. :) niby kawałek plastiku a robi duża robote;)

Opublikowano
  • Autor
ten twój gril.. :) niby kawałek plastiku a robi duża robote;)

Niby plastik a uroku coś daje :wink:

Opublikowano

masz w planie wymiane kierownicy na nowsza?

Opublikowano
  • Autor

Czekam za paczka od czwartku bo kiera zamówiona :banan:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

4320145099.jpg

Opublikowano

o na taka sama sie czaje bo mam to prostokątna ..

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wrzuć tu foto już zamontowanej kierownicy :wink:

Opublikowano
  • Autor

PO WYMIANIE KIERY :wink:

IMG_20140709_202249.jpg

PARĘ FOT Z CZERWCA :hi:

10492554_495659060579771_3006344317015173985_n.jpg

10532797_495659123913098_2717217422990735934_n.jpg

10464349_572759256174823_4461333731187627431_n.jpg

Opublikowano

Srodek wyglada elegancko .Kiedy ogarniesz wydech ? ,bo z tego co pamietam gdzies wrzuciles zdj gotowego ktory czeka na montaz .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Srodek wyglada elegancko .Kiedy ogarniesz wydech ? ,bo z tego co pamietam gdzies wrzuciles zdj gotowego ktory czeka na montaz .


Czeka na montaż :wink: bo jeszcze mam listwy od polifta do ogarniecia i klime bo się skączyła :facepalm:

LISTWY POLIFT NA POKŁADZIE :hi:

cf9gyqow.jpg

Edytowane przez Michu B5

Opublikowano

Masz fotki dokładne z tej cupry? Od spodu bo potrzebuje zdjęcia z boku i przynajmniej z przodu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.