Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 Avant 1.9 TDI 110ps skóry klima !! nowe lampy


dario_spider

Rekomendowane odpowiedzi

O samym aucie powiem tyle , ładne , ładne skóry , nowe nie jest wiec wiadomo ze jakies tam ryski posiada , zawieszenie nie wybite .

Auto z 1997 roku , wersja 110 konna 1.9 TDI

na wyposarzeniu posiada :

ABS , el regulowane reflektory , podgrzewane siedzenia , el szyby przód , el lusterka , klimatronic , skory , rolete , relingi , 4 x airbag i alufelgi 16" :) .

w planach

FELGI 18" S-LINE !

reflektory przod od 99 rok z soczewką + xenon

mozliwe iz zaciemnic szybki

Plany zrealizowane :

kierunki małe na błotnik wymienione na białe

nowe radio Pioneer DEH-4000 , wzmacniacz MAGNAT , tuba BLAUPUNKT GT seriess

czas na fotki i zapraszam do komentowania :

AUTO JEST JUZ NA POLSKICH TABLICACH , wiecej pod adresem http://tkaudi.org/forum/viewtopic.php?t=5442 . Pozdrawiam i zapraszam do komentowania .

1366527nt7.jpg

1366526lm3.jpg

1366523qk1.jpg

1366443ze7.jpg

1366442zo9.jpg

1366439pe6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka, graty zakupu

Zmień napewno lampy przednie na zespolone soczewki bo autko odmłodnieje i bedzie mozna xenonek wrzucić.

ps. A gdzie te felgi S-line ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dario_spider , plany masz dobre :wink4: Jak założysz lampki poliftowe i xenon to będzie kox malina - wiem co mówię bo wczoraj zobaczyłem różnicę między światłem jakie daje zwykła żarówka a żarnikiem 6000K :slina: Moje autko świeciło na żółto (zwykła żarówka) i na bialutko (6000K). Polecam taki zabieg :kox: Ja jeszcze muszę się wstrzymać kilka dni z ostatecznym zamontowaniem xenonu ;( Problemy techniczne ;( Twoje autko bardzo ładne, zmień felgi, bo te mi się nie widzą, jeśli chcesz zakładać 18'' to koniecznie obniż ją trochę i jak napisałeś na TKA, że może obniżysz ją "trochę -35/-40" to ja Ci polecam TROCHĘ -30/-20 i wystarczy, bo przy -40 to Cię ojciec z domu wygoni :naughty: No i faktycznie tak jak raggaman mówi relingi w chrom jak najbardziej, tym razem można go posłuchać mimo że ma obsesję na punkcie relingów w chromie :polew::tongue4: A potem możesz wymienić lampy tył i grill :wink4: Jak to zrobisz to potem podpowiemy Ci co dalej :polew::wink4: Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie są ori :)

szykują sie kolejne zmiany :) lampy poliftowe zespolone zamówione

teraz jeszcze zamówic xenonka i montujemy :) dam fotki jak zaloze . Pozdrawiam .

NOWE MODY :)

LAMPY OD LIFTA ...

dscn6056fp5.jpg

dscn6054ry9.jpg

dscn6055da1.jpg

jeszcze brakuje xenonów ale to mi sie nie pali :) wiem ze na 100 % bedą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...