Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pod jaki telefon ten uchwyt?


MatrixXXL

Rekomendowane odpowiedzi

.. Wystarczy odpalić BT w moim telefonie i samochód sam go wykryje, następnie wpisać hasło??

Tak na szybko:

  • w telefonie uaktywniasz BT;
  • w samochodzie włączasz zapłon;
  • w telefonie włączasz wyszukiwanie urządzeń BT - po chwili powinieneś dostać informację, że dostępne jest urządzenie "Audi UHV xxxx" (zamiast x bedą liczby);
  • dodajesz to urządzenie - może prosić o hasło - jeśli nikt nic nie zmieniał, to zazwyczaj jest to 1234 lub 0000;
  • BT w samochodzie i twój telefon zostały właśnie "sparowane";
  • od teraz po wejściu do samochodu i włączeniu zapłonu powinieneś już móc dzwonić poprzez BT.

W zależności od marki i modelu posiadanego telefonu operacja dodawania urządzenia głośnomówiącego BT może się nieco różnić od tego, co opisałem powyżej.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zglupialem znaczy ze jak mam taki uchwyt ii generacji z wtykami ale zaden telefon nie lapie BT Audi znaczy ze tego modulu nie ma? jak kupie adapter do iphone 4s akurat zona ma taki telefon to bedzie dzialac a jak nie kupie adaptera to musze modul zainstalowac bt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam u siebie uchwyt na tel ,auto z 2004 a nie udało mi się wykryć bluetooth w Samsungu S4 mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu cię zmartwię.

adaptery jakie są do kupienia służą do łączności BT z samochodem. sam adapter tylko ładuje telefon

MUSI BYĆ modył BT żeby sparować,

http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B00E4HLGGW/mtd-21

  • Original Audi Handyadapter Bluetooth für Apple iPhone® 5 und Apple iPhone® 5S

http://www.amazon.de/Handyadapter-Ladeschale-Apple-iPhone-4S/dp/B007CZRRZ2/ref=sr_1_1?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1453501535&sr=1-1&keywords=Handyadapter+iphone+4+audi+a4

714ufaFb-JL._SL1500_.jpg

A4 & Cabrio mit Handyaufnahme an der Schalttafel KW 36/2003->KW 21/2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zadziala z tym uchwytem na telefon zeby mozna bylo zestaw glosnomowiacy uruchomic? moze modul jest zepsuty jak sprawdzic czy jest zamontowany czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być tel pasujacy pod uchwyt wsadzasz go w ten uchwyt i masz zestaw głośno mówiący.Ja mam taki do noki 6310 bodajze i po przekręceniu stacyjki nie widze zadnego audixxx., tylko z telefonem działa, wymontowałem to w pierony i po demontazu schowka i jedneh srubki tunelu wykręciłem czarną skrzyneczke do której był podłączony uchwyt z nokii nie wspomne o wykreceniu popiołki bo kable przez nią mi przechodziły teraz został mi sam fabryczny uchwyt i kupiłem słuchawke BT za 20 zeta i tez jest :git: a przynajmiej schowrk normalnie sie otwiera teraz :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi nie potrzebne. Odkryłem że mam w aucie bt oryginalnie i super działa

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu ‎27‎.‎09‎.‎2013 o 10:22, steve69 napisał:

Tak na szybko:

 

  • w telefonie uaktywniasz BT;
  • w samochodzie włączasz zapłon;
  • w telefonie włączasz wyszukiwanie urządzeń BT - po chwili powinieneś dostać informację, że dostępne jest urządzenie "Audi UHV xxxx" (zamiast x bedą liczby);
  • dodajesz to urządzenie - może prosić o hasło - jeśli nikt nic nie zmieniał, to zazwyczaj jest to 1234 lub 0000;
  • BT w samochodzie i twój telefon zostały właśnie "sparowane";
  • od teraz po wejściu do samochodu i włączeniu zapłonu powinieneś już móc dzwonić poprzez BT.

 

W zależności od marki i modelu posiadanego telefonu operacja dodawania urządzenia głośnomówiącego BT może się nieco różnić od tego, co opisałem powyżej.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Właśnie u mnie tak to działa pojawił się Audi UHV i hasło 1234 i gites. Samsung S6 edge +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...