Pakiet zewnętrzny S4 RS4 S-LINE? Proszę o pomoc!

largovinch

Witam, chciał bym do swojego ADRA 1995r wsadzić pakiet sline czy jak to się tam nazywa, chodzi mi dokładnie o zderzak przód i tył z wersji S4 lub RS4. Moje pytanie czy to podejdzie plug and play, i czy progi do tego też się kupuje czy same zderzaki? Prosze o pomoc!

Z tego co wiem to w b5 nie ma pakietu sline... Co do zderzaka od RS-a to teoretycznie coś tam trzeba modzić, tak samo jak zwykły zderzak poliftowy do przedlifta... Niech się chłopaki wypowiedzą którzy mają takie mody :whistling:

od rs muszisz zwezac od s4 pasi wsio kwestia slizgow, co do rpogow dolne pasia , niestety na drzwi u sb nie zalozyc listew od s4 (brak kołkow u cb) pakiet sline był w następcy

wchodzą musisz kupic progi plasikowe , zamiast korkow w progach sa specjalne mocowania uchywty i szyny metalowe lub przymocować na klej np. do szyb lepsza alternatywa kupic zderzaki od s4 kpl ze slizgami i belka ( przednie kly zderzaka można podmodzic )a progi jak u cb zamocować od omegi c (jest opisane na forum )

Zderzak S4 wchodzi na ślizgi z przedlifta, kły zderzaka trzeba zdystansowac bo są krótsze z tego co pamietam(seryjne wystarczą)

Zderzak RS4 masz tu

Progi S4 masz tu

akurat brak listw jest dla Ciebie plusem:wink:

jedyny problem w tym wszystkim ze pakiet S4 kompletny jest ciezki do kupienia, jako ze same zderzaki są drogie i bez halogenów, tak progi są ciężko dostepne, a o listwach to w ogóle mozęsz zapomnieć, pamietaj wszystko jest tylko w używce:whistling:

zlizgi nowe na przod 30zl ale tak jak kolega wposmnial twoje bd pasic musisz zaopatrzyć się w sruby do zderzaka przd sa dluzsze koszt nowych 9zł szty x2 mam zderzak przedni s4 bez kratek goly w podkładzie:) kratki nowe 230-250zł ;) 2szt już zostaje halo (można podpasować jakies do jazdy dzienne z allegro 150zl około a spryski zaslepic (zakleić ) lub kupic org zaslpeki koszt jednje 55zl przerabiałem ostatnio taki zestaw czas relaziazjacji poszczegolnyhc czesco do tyg w serwisie

Body s4 będzie przybliżone do wartośći całego samochodu , jest sens?

opłacać się kompletnie nie opłaca , no ale czego się nie robi z pasji :wink: Na całe body z 3k musisz szykować

Nie oplaca sie to kompletnie bo calosc wyjdzie z 4k a wartosc auta praktycznie nic nie wzrosnie. Mi udalo sie wyrwac zderzak od s4 z halogenami i kratkami za 2k ale trzeba uwazac bo zazwyczaj brakuje halo kratek albo jest do spawania. Slizgi pasuja odboje sa troszke dluzsze mozna kupic za stowke albo przerobic ori. Tyl tez kolo1000 zl tam trzeba zmienic tylko slizgi boczne. A progi tonduzo zabawy zeby pasowaly nie sa P&P z pakietem rs jest jeszcze wiecej zabawy bo trzeba walcowac nadkola albo zwerzac zderzaki. Jak masz za duzo sianka to warto :-)