Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

immo i klucz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam błędy odnośnie uszkodzonego sterownika immo i klucz za niski sygnał kodów nie pamiętam podam jutro wiecie może jak się z tym uporać? I czy sam dam radę? Pomocy bo nie chcę bez potrzeby dawać do elektryka

Opublikowano

A jakie masz objawy? Nie chce ci czasem palić? Skasuj blad i pojezdzij na drugim komplecie kluczy jeśli blad wyskoczy to nie pestka w kluczyku. Trzeba zajrzec do antenki wokol stacyjki. Może wtyczka obluzowana jest

Opublikowano
  • Autor

Jutro będę jeździł na drugim kluczyku i zobacze a masz jakieś fotki jak ta antena wygląda? Czyli musiałbym się dostać do tej antenki tak a potem co sprawdzic bo jak hub będę koło tego to na co mam patrzeć jeszcze?

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

Nie chcę palić za pierwszym razem i gaśnie i odpala. Za którymś

---------- Post dopisany 20-09-2013 at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 21:39 ----------

Na drugim kluczu jest to samo jest weekend więc napisz co mam zrobić i czy sam dam radę jak nie to oddam do specjalisty

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Czy jest tu ktoś kto mi pomoże?????

Opublikowano

Mogę pomóc :) W zrobieniu w oryginale lub zrobić OFF :) Mogę to trzepnąć wysylkowo lub na miejscu - tyle że daleko jest do Ciebie :)

Opublikowano
  • Autor

a jaki koszt tego ;-) bo dzialdowo to jest troche ode mnie ;-)

Opublikowano

Oddaj auto do polutowania petli na stałe i masz po problemie lub ja sam polutuj - bedziesz mial w oryginale .Na wysyłke sterownik silnika i masz wtedy OFF czyli i na wyklepanym gwozdziu odpalisz :)

Kris

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedno dodam jak przekrecam Stacyjkowo to kontrolka od immo nie miga i jak oddałam to zgadnie nie wiem czy to ważne może pomoże w diagnozie

Opublikowano

Jak jest problem z komunikacją kluczyk - cewka stacyjki to kontrolka immo miga i auto gaśnie po odpaleniu.

Skoro u ciebie nie miga to wina jest gdzieś indziej.

U mnie też czasem jest błąd immo bo czasem brak komunikacji ale kontrolka nie miga i auto odpala.

Błąd sporadyczny

Jak skasujesz błąd to pojawia się ponownie?

Sprawdź czy nie masz wody w skrzynce ECU

Opublikowano
  • Autor

Wody nie ma sucho jest zaglądałam od góry tylko

Opublikowano

Info masz na PW

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

dodam z temat rozwiazany pomoglo przeczyszczenie wtyku na petli ;-)

Opublikowano

Czyli moje podejrzenia sprawdziły się :)

Opublikowano

Więc zamykamy :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.