Skocz do zawartości
IGNOROWANY

immo i klucz


enrike2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam błędy odnośnie uszkodzonego sterownika immo i klucz za niski sygnał kodów nie pamiętam podam jutro wiecie może jak się z tym uporać? I czy sam dam radę? Pomocy bo nie chcę bez potrzeby dawać do elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz objawy? Nie chce ci czasem palić? Skasuj blad i pojezdzij na drugim komplecie kluczy jeśli blad wyskoczy to nie pestka w kluczyku. Trzeba zajrzec do antenki wokol stacyjki. Może wtyczka obluzowana jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę jeździł na drugim kluczyku i zobacze a masz jakieś fotki jak ta antena wygląda? Czyli musiałbym się dostać do tej antenki tak a potem co sprawdzic bo jak hub będę koło tego to na co mam patrzeć jeszcze?

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

Nie chcę palić za pierwszym razem i gaśnie i odpala. Za którymś

---------- Post dopisany 20-09-2013 at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 21:39 ----------

Na drugim kluczu jest to samo jest weekend więc napisz co mam zrobić i czy sam dam radę jak nie to oddam do specjalisty

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Czy jest tu ktoś kto mi pomoże?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pomóc :) W zrobieniu w oryginale lub zrobić OFF :) Mogę to trzepnąć wysylkowo lub na miejscu - tyle że daleko jest do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj auto do polutowania petli na stałe i masz po problemie lub ja sam polutuj - bedziesz mial w oryginale .Na wysyłke sterownik silnika i masz wtedy OFF czyli i na wyklepanym gwozdziu odpalisz :)

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno dodam jak przekrecam Stacyjkowo to kontrolka od immo nie miga i jak oddałam to zgadnie nie wiem czy to ważne może pomoże w diagnozie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest problem z komunikacją kluczyk - cewka stacyjki to kontrolka immo miga i auto gaśnie po odpaleniu.

Skoro u ciebie nie miga to wina jest gdzieś indziej.

U mnie też czasem jest błąd immo bo czasem brak komunikacji ale kontrolka nie miga i auto odpala.

Błąd sporadyczny

Jak skasujesz błąd to pojawia się ponownie?

Sprawdź czy nie masz wody w skrzynce ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam z temat rozwiazany pomoglo przeczyszczenie wtyku na petli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...