Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line


Lopezzz

Rekomendowane odpowiedzi

fajna sztuka, ja bym pouusuwal te naklejki, pewnie juz po niemieckim wirusie ona jest? skoro ktos wkladal 19cali to pewnie na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem fajnie nawet z tymi felgami . Ja bym zostawił tak jak jest ,,a co niech patrzą ,, Robi wrażenie.

No muszę powiedzieć tak nieskromnie, ale zgadza się - ludziska lukają na ulicy.

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

fajna sztuka, ja bym pouusuwal te naklejki, pewnie juz po niemieckim wirusie ona jest? skoro ktos wkladal 19cali to pewnie na pewno :)

Autko jest bez wirusa, dziewica jak fabryka wypuściła.

Nie wiem czy będę coś z tym robił, pewnie większość stwierdzi że to dobry materiał ..... na prawdziwe auto.

Nie brakuje mi mocy, ale może za jakiś czas stwierdzę że jest inaczej szczególnie jak zacznę jeździć na spoty ha,ha.

Bardziej niż kucyków pod maską odczuwam brak navi, więc raczej pójdę w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny egzemplarz, gratuluje zakupu pamiętam te wozidło z otomoto :decayed: cena mocno zaporowa, ale uzasadniona, ja szukam w dalszym ciągu...foty wnetrza wrzuc :wink: edit - co do tej płyty osb w bagażniku, dobrym rozwiązaniem byłoby zamontowanie tej płyty w jednym kawałku i obicie podobnym do ori materiałem. Co do felg wrzuciłbym ori 18 z Rs 4 b7. Sam jeździłem na 17, obecnie latam na 18 z profilem 40 i nie odczuwam różnicy jak większość, a 17 mało efektownie wypełnia nadkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny egzemplarz, gratuluje zakupu pamiętam te wozidło z otomoto :decayed: cena mocno zaporowa, ale uzasadniona, ja szukam w dalszym ciągu...foty wnetrza wrzuc :wink: edit - co do tej płyty osb w bagażniku, dobrym rozwiązaniem byłoby zamontowanie tej płyty w jednym kawałku i obicie podobnym do ori materiałem. Co do felg wrzuciłbym ori 18 z Rs 4 b7. Sam jeździłem na 17, obecnie latam na 18 z profilem 40 i nie odczuwam różnicy jak większość, a 17 mało efektownie wypełnia nadkole.

Rzeczywiście cena była zaporowa i nie wiele się dało ubić, ale za marzenia się płaci :facepalm:

Autko było używane po niemieckiej stronie i musiałem na niego czekać aż będzie w polandii, warto było.

Foty wnętrza wrzucę przy okazji, ale szału nie ma.

Płyta faktycznie nie jest dopracowana i może kiedyś przyjdzie czas się tym zająć...

Jak możesz to wrzuć foty swojego koła muszę zobaczyć, może i racja że 17tki będą psuły efekt?

Plan jest taki że jak założę zimówki to zobaczę jaka jest różnica, wystawię na sprzedaż te chromy i zacznę szukać innych.

Będę miał na to całą zimę więc z pewnością coś się znajdzie, ale dobrze już zacząć rozglądać się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś na żywca , całkiem fajna , jak dla mnie tylko czarnego sufitu brakuje .

Tylne lampki wyglądają fajnie szczególnie nocą .

Kółka ładne, ale nie ten klimat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te kółka trzeba zmienić, pracuję nad tym.

Miło było poznać i pogadać, odezwę się wkrótce...:drinks:

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 21:39 ----------

Naklejki quattro i felgi bym wywalił. Chrom dobry ale do amerykańca. Lampy tył to też raczej chiński zamiennik :-/ aczkolwiek źle nie wyglądają.

2013-11-17_23_11_23.jpg

To zdjęcie akurat nie oddaje efektu, ale w realu jest super.

Jak dla mnie rewelacja i nie zamienię ich na żadne inne, a tym bardziej na oryginały (leżą w garażu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cię widziałem niedawno w okolicach Jurkowa jak pomykałeś w kierunku Tarnowa/Gorlic. .??:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja, nie ruszałem się ostatnio z Krakowa. Może jest jakiś bliźniak?

Być może.. :decayed: to już było chwile temu jakieś 2 - 3 tygodnie.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe porównanie lato - zima:

P1000239.jpg

2013-11-19_14_37_42.jpg

P1000244.jpg

2013-11-19_14_37_12.jpg

---------- Post dopisany 05-12-2013 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 10:58 ----------

Dzisiaj wpadły podświetlane klamki wewnętrzne i lampki w drzwiach.

P1000482uDIFa.jpg

Białe od spodu na ledach i czerwone ostrzegawcze.

P1000480YhCVv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem same klamki, ale dałem mocniejsze diody bo przeczytałem wcześniej że te ori słabo świecą i to był dobry pomysł.

No muszę pomyśleć o alu na zimę bo nie mogę patrzyć na te koła, to zmienia wygląd całego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij te plastiki z felg chociaż :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero będzie kicha. Nie malowałem ich i są trochę zardzewiałe. Mam nadzieję że to tylko przejściowy stan i kupię jakieś alu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto, swietny motor, tylko mi akurat bardzo drażni ten napis quatro. A zdjecia ostatnie pokazuja i potwierdzaja jaka robote robia dobre felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto, swietny motor, tylko mi akurat bardzo drażni ten napis quatro. A zdjecia ostatnie pokazuja i potwierdzaja jaka robote robia dobre felgi.

Naklejki quattro chyba znikną na wiosnę podczas polerki.

Wczoraj zostały zamontowane osłony pod silnik i skrzynię biegów bo jakimś "cudem" ich brakowało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura niesamowita! Zewnętrzny look jeden z najlepszych na tym forum. Na pewno inspiracją było auto z linku poniżej (no i może takie fele wrzucisz jak na filmie?)

Audi A4 B7 LED Lights Custom Colour 19″ RS4 Wheels

Twoje ledy robią mega robote! Przy okazji mam pytanie, co to jest za atrapa (gril)? Jakiś ori z s4 czy rs4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...