Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpaleniem


huggy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

temat ciut inny niż u kolegi dragon. Auto ma problemy z odpaleniem bez dodawania gazu. Mianowicie hehła hehła rozrusznik chodzi aż budą telepie, trzeba 2-3 razy pompować pedałem gazu w podłogę dopiero łapie.

Jak gaszę na 1 sekundę i palę od razu zanim zgasną kontrolki pali od razu, z dotyku. Jak odczekam 6-7 sekund aż wszystko pogaśnie znów hehła.

Włącznik świateł wykluczam, przetestowane.

Kręcenie stacyjką 5-6 razy nie pomaga, słychać jak pompa pracuje ale nie pomaga wiec pompę możemy chyba wykluczyć.

Auto mam od 4 lat, przelot pewny 270tyś nigdy nie było problemów z paleniem, nie traci mocy, nie przerywa ani na jałowym anie podczas jazdy.

Czasami kopci na czarno jak się wkręci powyżej 4tyś ale to raczej nagar ect, czasem potrafi po nocy na biało tylko 2-3 po odpaleniu.

Jakieś pomysły? Komp jeszcze nie podpięty :( sytuacja wykluła się dziś.

---------- Post dopisany 24-09-2013 at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2013 at 23:17 ----------

Normalnie nienormalne, od wczoraj fura pali na dotyk ;I uj wie co to było.

Czy ktoś może polecić speca w wawie zajmującego się sprawdzaniem-czyszczeniem pompek? Może jakiś szajs miałem w baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa vacu sprawdzałeś?? moze układ paliwowy zapowietrzony paliwo sie cofa?? probowales zapalc na odpietym czujniku temp wody?? wtedy auto dostaje duza dawke paliwa i powinno lepiej zapalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarfab0511 nie sprawdzałem, miałem jechać na kompa ale teraz to zgłupiałem. Jest jakaś możliwość sprawdzić pompę mechanicznie?

co do odpalania na odpiętym czujniku wody - moja wiedza raczej wykracza poza takie myki, ale spróbuję to zrobić u kumpla który więcej ogarnia ;)

Jedyne co zrobiłem to zalałem pewnym BP ultimate i czyścikiem stp tak na wszelki wypadek by być pewnym że to nie paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...