Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Numer części - wypasiony moduł komfortu


rstr

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i Koleżanki,

Przymierzam się do zrobienia kilku modów w moim samochodzie. Mam problem, ponieważ nie jestem w stanie zidentyfikać właściwego numeru (numerów - może pasować oczywiście więcej niż jeden) modułu komfortu, który obsługuje (przepraszam jeśli coś nie jest podpinane pod niego, ale piszę wszystko w razie czego):

- lusterka grzane

- lusterka składane elektrycznie

- lusterka - fotochrom

- lusterka regulowane elektrycznie

- czujniki parkowania z kamerą cofania

- aktywny tempomat (ACC)

- klimę 3 strefową

- kluczyk bezprzewodowy

Czy ktoś się może orientuje albo ma to wszystko w samochodzie i mógłby podać numer seryjny lub VIN takiego samochodu?

PS> ASO nie potrafiło mi pomóc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o lusterka musisz mieć odpowiedni sterownik drzwi. Z literka B na pewno obsługuje to wszystko. (jak chcesz mam takie lusterka na sprzedaż- poliftowe składane tak pod kątem do góry)

Co do kamery cofania musisz mieć wyjście FBAS jeżeli nie masz w aucie TV tunera to na 99% nie masz takiego wejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy navi 2/3G

8T0 907 468 AA (swiatłowod ) MOST

8T0 907 468 Q (swiatłowod ) MOST

- Polift

8R0 907 468 P (swiatłowod ) MOST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Przepraszam za późną odpowiedź, nie miałem dostępu do komputera przez kilka dni...

POWER-KRIS - było to tak, że Internet coś mi się 'przytkał' i musiałem 4x odświeżyć stronę forum... A wraz z odświeżaniem dodawał się kolejny post. Jeszcze raz sorry:/

Gibons - sterownik też dokupię;)) W temacie Side Assist będę korzystał z poradnika kolegi Wrclaguna w tym temacie. Przy okazji - wielki szacun dla kolegi za te wszystkie porady. Aż mi się oczy zaświeciły jak to zobaczyłem. Odnośnie reszty w przerabianiu na elektryczne - będę korzystał z tego opisu: View topic - Retrofitting Electric Folding Mirrors • Audi A5 Forums - The ultimate online resource for UK A5 owners.

W każdym razie lusterkami jestem potencjalnie zainteresowany - odezwę się na priv.

darecy - MEGA, MEGA, DZIĘKI!

---------- Post dopisany at 01:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:48 ----------

f*ck... Jestem idiotą... Zapomniałem napisać, że lusterka będą miały jeszcze side assist.

Darecy - czy mógłbyś sprawdzić jeszcze czy któryś z tych 2 sterowników, które mi podałeś, obsługuje też Side Assist?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra, dzięki!

Jeszcze jedno pytanko: czy jeśli 8T0 907 468 AA obsługuje to wszystko, to też znaczy że każdy z wyższymi literkami (AB, AC itp.) też będzie to wszystko obsługiwał, a może nawet jeszcze więcej?

---------- Post dopisany 01-10-2013 at 01:22 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 23:23 ----------

Przy okazji chciałbym jeszcze dodać, że kolega Wrclaguna dodał w sierpniu topic odnośnie instalacji elektrycznie składanych lusterek. Tak więc przy tym modzie będę korzystał tylko z tych opisów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra, dzięki!

Jeszcze jedno pytanko: czy jeśli 8T0 907 468 AA obsługuje to wszystko, to też znaczy że każdy z wyższymi literkami (AB, AC itp.) też będzie to wszystko obsługiwał, a może nawet jeszcze więcej?

Akurat AB ,AC sa po CAN a AA po MOST :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ewentualnie taki by pasował do tego wszystkiego co opisałem: 8T0 907 468 A?

Nie mogę znaleźć AA i Q://// Ma może ktoś do sprzedania?:)

---------- Post dopisany 03-10-2013 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 02:31 ----------

Czy orientuje się może ktoś czy sterownik o takim numerze będzie pasował:

4H0 907 468 AA ?

Numery się zgadzają, tylko jest on od A8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się może ktoś czy sterownik o takim numerze będzie pasował:

4H0 907 468 AA ?

Numery się zgadzają, tylko jest on od A8?

Wydaje mi sie że nie podejdzie :(

(Tz nikt tego nie próbował)

Na ebay jest kilka, po zniżkach w aso nie jest taki drogi około 550zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć AA i Q://// Ma może ktoś do sprzedania?:)

Towar deficytowy :naughty: ......ale ty potrzebujesz GATEWAY po CAN :wink:

Jesli chcesz to mam dla ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć AA i Q://// Ma może ktoś do sprzedania?:)

Towar deficytowy :naughty: ......ale ty potrzebujesz GATEWAY po CAN :wink:

Jesli chcesz to mam dla ciebie :decayed:

Kolega ma MMI - światłowód (MOST) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem, poszukałem i nie znalazłem:(((

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Na eBayu w Niemczech chciali za niego 150 EUR, więc z przesyłką to już lepiej kupić nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem, poszukałem i nie znalazłem:(((

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Na eBayu w Niemczech chciali za niego 150 EUR, więc z przesyłką to już lepiej kupić nowy...

Ja ostatnio na ebay ugadałem gościa za 60 jeuro :)

Tylko poszukaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...