Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wskaźnik boost

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w ajm-ie czujnik ciśnienia doładowania jest na dolocie i nie ma tam żadnych weżyków w ecu. Zreszto jak i we wszystkich poliftach.

Opublikowano
  • Autor

czyli wiertarka, rozwiercona kalamitka i do dzieła :wink:

Opublikowano
w ajm-ie czujnik ciśnienia doładowania jest na dolocie i nie ma tam żadnych weżyków w ecu. Zreszto jak i we wszystkich poliftach.

Dokładnie tak jak kolega zauważył, właśnie jestem po rozmontowywaniu kompa, i nie znalazłem tam wężyka. a na dolocie w którym miejscu, bo może tam bym się wpiął, bo wolę nie wiercić kolektora.

Opublikowano
w ajm-ie czujnik ciśnienia doładowania jest na dolocie i nie ma tam żadnych weżyków w ecu. Zreszto jak i we wszystkich poliftach.

Dokładnie tak jak kolega zauważył, właśnie jestem po rozmontowywaniu kompa, i nie znalazłem tam wężyka. a na dolocie w którym miejscu, bo może tam bym się wpiął, bo wolę nie wiercić kolektora.

W polifcie czujnik ciśnienia doładowania (G71) jest zintegrowany z czujnikiem temperatury powietrza w kolektorze (G72) :) Także tam się nie wepniesz,jedynie kruciec z instalacji gazowej w kolektor :)

Panowie a co myslicie o zastosowaniu takiego manometru z dławikiem MANOMETR CIŚNIENIOMIERZ 2,5 bar, śr 40mm gwint 1/8 (3547430207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (posiadam taki na stanie do 2 barów) jako wskaźnik boost i wpakować go w licznik w miejscu gdzie znajdują się wskaźniki ładowania i cisnienia oleju (ja ich nie mam )?? Tylko nie wiem jaki jest wymiar tych zegarów:)

Opublikowano
w ajm-ie czujnik ciśnienia doładowania jest na dolocie i nie ma tam żadnych weżyków w ecu. Zreszto jak i we wszystkich poliftach.

Dokładnie tak jak kolega zauważył, właśnie jestem po rozmontowywaniu kompa, i nie znalazłem tam wężyka. a na dolocie w którym miejscu, bo może tam bym się wpiął, bo wolę nie wiercić kolektora.

W polifcie czujnik ciśnienia doładowania (G71) jest zintegrowany z czujnikiem temperatury powietrza w kolektorze (G72) :) Także tam się nie wepniesz,jedynie kruciec z instalacji gazowej w kolektor :)

Panowie a co myslicie o zastosowaniu takiego manometru z dławikiem MANOMETR CIŚNIENIOMIERZ 2,5 bar, śr 40mm gwint 1/8 (3547430207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (posiadam taki na stanie do 2 barów) jako wskaźnik boost i wpakować go w licznik w miejscu gdzie znajdują się wskaźniki ładowania i cisnienia oleju (ja ich nie mam )?? Tylko nie wiem jaki jest wymiar tych zegarów:)

To już może kupię kolektor dolotoy z AWX`a, bo i tak i tak będę musiał swój wyciągnąć. Myślicie że to ma wpływ na moc i moment , tzn. jak wstawię do AJM`a kolektor Z AWX`a?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.