Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mój jest z Maja 2000rok szły jeszcze AFN-y

---------- Post dopisany at 05:32 ---------- Poprzedni post napisany at 05:17 ----------

264acecb10f7.jpg

Nowa Wlepka :wink:

---------- Post dopisany at 05:33 ---------- Poprzedni post napisany at 05:32 ----------

proszę nie brać pod uwagę pisowni tak miało być

Opublikowano
mój jest z Maja 2000rok szły jeszcze AFN-y

---------- Post dopisany at 05:32 ---------- Poprzedni post napisany at 05:17 ----------

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/264acecb10f7.jpg

Nowa Wlepka :wink:

---------- Post dopisany at 05:33 ---------- Poprzedni post napisany at 05:32 ----------

proszę nie brać pod uwagę pisowni tak miało być

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

szafa zaje....a wypowiedz :grin:

Opublikowano
szafa zaje....a wypowiedz :grin:

A co tu więcej napisać, dla mnie wiocha i tyle, podobne odczucie mam jak na co drugim aucie widzę wlepe "dam Ci ciastko....". Po takiej wlepie widać że nie wyżyty małolat za kierownicą, przynajmniej ja mam takie odczucie:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ta naklejka jest musowa:decayed:

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

Spawacz rure pospawa i dolot będzie w komplecie :wink:

DSC_0168_1.jpg

DSC_0171_1.jpg

Opublikowano

szyba pękła?

było sobie illest zrobić albo coś bardziej klimatycznego:whistling:

ten cooler bedziesz musiał przespawać, prawdopodbnie kratek bocznych nie założysz:whistling:

Opublikowano
  • Autor

nie nie szyba cała :grin: mierzyłem dam rade coolera wrezać i nawet halogeny zostaną

Opublikowano

to że na długosć sie zmieści to ok, ale chodzi mi o kąty wyjść, tam mozesz mieć problem jak dojdzie orurowanie:wink:

Opublikowano
  • Autor

właśnie mierzyłem na sucho zobaczę jak z coolera wyjnde kolanem fi 60 90stopni jak to bedzie

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

jeśli bedzie lipa to przespawam boki na takie jak są w chinolach i wyjście na 50?? jak myslisz robić dolot 50 czy 60 fi ???

Opublikowano

Rob wiekszy, jak zamierasz wiecej modzic zalezy jakie turbo wstawiasz

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

turbo bezdzie AWX i juz takie zostanie myslę max 150km i starczy więcej nie będę go męczył:grin:

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

na 60 będę misiał tą rure plastikową na górze zmienic bo w ori jest 50:kwasny:

---------- Post dopisany 08-10-2013 at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 13:08 ----------

taka koza ale do Chorwatów i do domu dała rade :decayed:

99ddd5749db5.jpg

7714efc9b21e.jpg

Opublikowano

Jak chcesz tylko 150 to rob fi51 ja u siebie tyle mam

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Plany fajne, mnie też się podobają monoblocki, także nie krępuj się na następny sezon :naughty: jedynie co bym wydupcył to wlepy na szybie :decayed:

Fajne autko, powodzenia :wink:

Opublikowano

Ładny dupowóz:) Bezawaryjnej jazdy :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Żółte zimowe halo zrobione :decayed:

d3917aeae1eb.jpg

82efca855d93.jpg

i to co Tygryski lubią najbardziej :naughty:

a2aa029af69e.jpg

bcdba4d69627.jpg

Opublikowano

Daj jakieś normalne zdjęcia, bo tu nic nie widać :whistling:

Opublikowano
  • Autor

jak znajdę chwile to cos pocykam:wink:

Opublikowano
:thumbup1:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

14718316903704161715.jpg

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

58314010415953167294.jpg

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

19984620269743525386.jpg

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

63642711907470984884.jpg

24451867569262399852.jpg

Opublikowano

co ty widzisz w tych naklejkach, wyglada jak golf czy:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.