Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

osobiscie sufit malowałem ze względu że ten ori z eSy jest bardziej ciemno szary niż czarny :grin: malowanie daszków i reszty plastików to chyba nie jest najlepszy pomysł tym bardziej słoneczników i osłon na słupki b

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Zdjęć nie dałeś w pierwszym poście to byłem zmuszony cały temat czytać :grin:

Ogólnie grubo działasz, podoba mi się. A z tą podsufitką to mnie zainspirowałeś :decayed: Myślałem z początku o oklejeniu jakimś materiałem ale nie zabierałem się za to bo pewnie było by ciężko. A o pomalowaniu nie pomyśłałem. A nie dało by rady reszty plastików też pomalować? Bardzo by się różniły od tych ori eskowych? Widziałem że niektórzy daszki malują.

była podjeta próba oklejenia sufitu alkantara ale przy przedniej lampce i daszkach kaszana wychodziła straszna :kwasny:

Opublikowano

ja malowałem wszystkie plastiki czarnym matem i ani się nie ściera ani nie przykleja wygląda jakby były juz ori czarne i słoneczniki tez malowalem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

koło na sezon Zimowy już wybrane :decayed: 18" 8j

fd1374329b80.jpg

Opublikowano

Zawsze jak przeglądam takie kozackie fury to się załamuje, że tyle pracy i $$$ mój czornuch jeszcze potrzebuje :facepalm: poluje na kiere z a8 ! :kox:

Opublikowano

Widze ze podobne pomysły mamy tez chodziło za mną to koło albo ultraleggera na zimę tylko w 17:) masz jakieś foto z przymiarki jestem ciekawy jak wyglada w tym kolorze budy :)

Opublikowano
  • Autor
Widze ze podobne pomysły mamy tez chodziło za mną to koło albo ultraleggera na zimę tylko w 17:) masz jakieś foto z przymiarki jestem ciekawy jak wyglada w tym kolorze budy :)

no to lato i zima podobna :wink: narazie ida do przemalowania jeszcze ich nie mierzyłem

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

wpadł w końcu do auta Short Shifter bo już 5miesięcy czekał w garażu :grin:

taki zestawik

cc81874c5c34.jpg

trochę jeszcze skrócony i gałeczka B6 slajn :wink:

e7e4401e922b.jpg

e6e12246c77e.jpg

Opublikowano

Duzo roboty z ta gala ? Jakie koszta? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Shifter 40euro gałka z 80pln i 30min roboty

Opublikowano

Shifter ciezko dostac ?:D

Opublikowano
  • Autor

nic trudnego

Opublikowano

jakie wrażenia ze zmiany biegów?

Opublikowano
  • Autor

teraz jest elegancko a wcześniej hmm teraz mam odczucia że przed wymiana to miałem lewarek jak w Autosanie :grin: sporo na plus tylko trzeba dobrze ustawić mi za 3 razem się udało idealnie żeby nigdzie nie haczył drążek

Opublikowano

Nie u mnie pojawi sie na zimę jakaś taniosc bo ważniejsze jest m1 dla audi :) short mega fajna sprawa,ale nie wiedziałem ze tak tanio można wyrwać do b5 :D

Opublikowano
  • Autor

no 200pln nie majątek a działa rewelacyjnie :wink:

Opublikowano

teraz będziesz biegi zmieniał szybciej niż DSG :wink:

Opublikowano

DSG będzie się od Grześka uczyło biegi zmieniać:grin:

Opublikowano

To dsg wcale szału nie robi,w golfie 7 gtd nie bardzo dawało radę,ze o słabszych juz nie wspomnę :)

Opublikowano
  • Autor

teraz to nawet sprzęgła nie wcisnę i już 2 bieg jest :grin: w sumie to wytarczy że pomyślę o zmianie i juz

Opublikowano

Tylko żebyś o wstecznym nie pomyślał w czasie jazdy :D

Opublikowano
  • Autor

noo w sumie mam narazie gałę z aczy 6b :grin: w miejscu mojego wstecznego jest 6bieg:naughty:

2 sprawa to tak że wcześniej do wstecznego gałke trzeba było wcisnąć i do tyłu teraz przerobiłem meczanizm i wchodzi bez ciśnięci było to potrzebne aby gałka tak nisko siedziała

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.