Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Daily car na 19"? Ma to sens? Nie pytam ironicznie - pytam, bo mogę kupić ładne 19, ale obawiam się, że to kiepski pomysł do jeżdżenia na co dzień po Warszawie. Ile masz KM u siebie? 110? Jedzie to jakoś?

110 plus moc nieznana

Daje radep ale łatwo się nie jezdzi

Opublikowano

Jak ta dokladka wygląda na żywo od cupry bo się zastanawiam nad taka

Opublikowano

Ładnie ją posadziłeś jest czarny kocur

Opublikowano
  • Autor

Jak ta dokladka wygląda na żywo od cupry bo się zastanawiam nad taka

Cupra juz oklepane ale ładnie siada
Opublikowano

Daily car na 19"? Ma to sens? Nie pytam ironicznie - pytam, bo mogę kupić ładne 19, ale obawiam się, że to kiepski pomysł do jeżdżenia na co dzień po Warszawie. Ile masz KM u siebie? 110? Jedzie to jakoś?

Ja tez latam na codzien na 19 i nie narzekam fakt ze nie pamietam kiedy jezdzilem na mniej niz 18 jest troszke twardziej ale tomtez kwestia zawiasu jaki masz.

Opublikowano

Wszystko kwestia ile masz masy nieresorowanej. Dla mnie 19 na daily lepsze bo auto wyżej a spasowane takie same. Przy dystansach 3cm i dużych kołach niestety czuc różnice w przyspieszeniu 140koni słabo sie zaczyna zbierać :P

Opublikowano
  • Autor

Wszystko kwestia ile masz masy nieresorowanej. Dla mnie 19 na daily lepsze bo auto wyżej a spasowane takie same. Przy dystansach 3cm i dużych kołach niestety czuc różnice w przyspieszeniu 140koni słabo sie zaczyna zbierać [emoji14]

Tym bardziej ze atheo są ciężkie około 14kg sztuka plus opona plus adapter
Opublikowano

to chyba zostanę przy tym setupie co mam czyli 17 póki co z myślą o 18, bo tak jak szafa napisał 110 i tak nie jedzie :decayed: tak czy inaczej u Ciebie bardzo ładnie siadło i to jest właśnie to - człowiek sobie przemyśli za i przeciw, mówi zostaje przy 17 a potem wchodzi w taki temat jak ten i myśli "je.... to, kupuje 19" :kox:

Edytowane przez dliwski

Opublikowano

Jak mam u siebie na lato 17 215/ 50 avus i za każdym razem jak je zakładam mysle o programie :decayed:

Opublikowano

Daily car na 19"? Ma to sens? Nie pytam ironicznie - pytam, bo mogę kupić ładne 19, ale obawiam się, że to kiepski pomysł do jeżdżenia na co dzień po Warszawie. Ile masz KM u siebie? 110? Jedzie to jakoś?

110 plus moc nieznana

Daje radep ale łatwo się nie jezdzi

trzeba było zrobic profi program z hamownią ,a nie jezdzisz na boxie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jak mam u siebie na lato 17 215/ 50 avus i za każdym razem jak je zakładam mysle o programie :decayed:

Załóż 19 to będziesz musiał o swapie [emoji2]

Daily car na 19"? Ma to sens? Nie pytam ironicznie - pytam, bo mogę kupić ładne 19, ale obawiam się, że to kiepski pomysł do jeżdżenia na co dzień po Warszawie. Ile masz KM u siebie? 110? Jedzie to jakoś?

110 plus moc nieznana

Daje radep ale łatwo się nie jezdzi

trzeba było zrobic profi program z hamownią ,a nie jezdzisz na boxie :grin:
A kto tu mówił o boxie?
Opublikowano

Trzeba sie kierować zasada im wolniej jedziesz tym dluzej Cie widza :D

Opublikowano

Załóż 19 to będziesz musiał o swapie

Panowie nie przesadzajcie,nie jest tak źle z 19" :wink: Moja na 19" przy 130KM koło 10s do setki miała.Na 20" nie jeździłem na tym setapie,ale zapewne aż tak źle by nie było.

Trzeba sie kierować zasada im wolniej jedziesz tym dluzej Cie widza :D

Dobre :D

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Trzeba sie kierować zasada im wolniej jedziesz tym dluzej Cie widza :D

haha :polew:

Edytowane przez przemek11

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

28f9b244004b99ce31248140cc561f3f.jpg

effbc317772e4f2cfbd636fcedadb81e.jpg97167a3e88a4c852abcf308f440d82c1.jpg

Opublikowano

Miałes jakies problemy z kontrolą, czy coś, jesli chodzi o lampy ? :) Są pomalowane motipem, czy oklejone ? :)

Opublikowano
  • Autor

Miałes jakies problemy z kontrolą, czy coś, jesli chodzi o lampy ? :) Są pomalowane motipem, czy oklejone ? :)

Były pomalowane wnętrze i oklejone folia zero problemów 2 lata
Opublikowano

Oj piękna sztuka :-)

Opublikowano
  • Autor

4ca47c4109f93414a63718f69efc58f6.jpg

Nowe bixenony już Się składają [emoji2]

Opublikowano

Świetnie koło siedzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.