Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ogrzewanie


kaszi6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio mam problem z ogrzewaiem w samochodzi. Chciałbym odrzucić najgorsze (uszkodzona nagrzewnica). Na forum znalazlem, że trzeba sprawdzić przewody nagrzewnicy czy są tak samo ciepłe na rozgrzanym silniku. Może mi ktoś napisać gdzie je znajdę ? i czy nagrzane przewody do tej samej temp. wykluczają uszkodzenie nagrzewnicy?. Proszę mi nie pisać o klapach itp. tylko o przewodach i nagrzewnicy. Z góry bardzo dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukam i widzę różne przewody jednak nie mam 100% pewności czy to te. Mógłbyś mi może troszkę więcej nakreślić jak do nich dotrzeć bo pod maską to ja wiem, że są.

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

Ok. Przewody zlokalizowane. Jeden przewód (dolny) nagrzany a górny zimny. Postanowiłem odpowietrzyć zgodnie z instrukcją na forum. Powoli z zsuwam wąż bo przecież będzie "tryskać" a tu psikus... bardzo słabe ciśnienie na tym króćcu. Jaki może być tego powód ?

---------- Post dopisany 03-10-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 17:07 ----------

Dzisiaj zabrałem się za płukanie nagrzewnicy. Jednak się da, nagrzewnica dmucha aż miło. Wszystko opisałem w tym linku http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/plukanie-nagrzewnicy-domowym-sposobem-zdjecia-288527/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...