Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana siedzeń na te z A6 C6


siwy1303

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kiedyś pisał że podejdą, jednak będą różnić się podłączeniem pod fotelami, ale to nie jest problem bo kostki można przerobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różnią się kostki z b6 od tych z b7 ? Przylutowałem od b6 i nic to nie dało.

Zielona jest taka sama w a6 i a4 różni się tylko posiadaniem takiego listka do zaczepu przy wtyczce.

Przy czerwonej jest więcej zabawy bo ma cztery kable a a4 tylko dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele pasują P&P ale tylko przód

Czym różnią się kostki z b6 od tych z b7 ? Przylutowałem od b6 i nic to nie dało.

Zielona jest taka sama w a6 i a4 różni się tylko posiadaniem takiego listka do zaczepu przy wtyczce.

Przy czerwonej jest więcej zabawy bo ma cztery kable a a4 tylko dwa.

kolego wszystko zależy od wyposażenia auta w A4 też były 4 piny w czerwonej kostce jeżeli był pakiet światło a nawet miała więcej jeżeli była pamięć :wink:

poprotu w fotelach które Ty masz z A6 jest dodatkowy pakiet światło a w Twojej A4 takiego pakietu nie masz.

możesz albo dorobić pakiet światło lub olać to i podłączyć kostkę elektryka lędźwi Ci będzie działać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak do światełka pod fotelami jest chyba czarna kostka która mają fotele z a w a4 nie mam o niej gniazda.

Po podpięcia foteli z a w mojej a4 działają tylko poduszki grzanie ani regulacja lędźwiowego nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i plusem foteli z A6 C6 (sport/s-line) jest bardziej "kubełkowa" tylna kanapa. Jest pod tym względem wygodniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak do światełka pod fotelami jest chyba czarna kostka która mają fotele z a w a4 nie mam o niej gniazda.

Po podpięcia foteli z a w mojej a4 działają tylko poduszki grzanie ani regulacja lędźwiowego nie działa.

jak możesz zrób fote gniazd jakie masz w podłodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...