Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drukarka................ laser czy atrament???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako że moja 7 letnia drukarka Brother dokonała żywota mam do was pytanie co kupić ?

Na pewno ma być kolorowa tylko co laser czy atrament co polecacie, co u was drukuje i jak się sprawuje?

Z góry dzięki za porady i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra i niedroga w utrzymaniu atramentowka ze skanerem i wifi Brother DCP-J315W

Brother DCP-J315W (DCPJ315WYJ1) - Ceneo.pl

Jezeli nie potrzeba koloru to polecam ci laserowa BROTHER HL-2135W rowniez posiada wifi i jest tania w utrzymaniu

Drukarka BROTHER HL-2135W (HL2135WYJ1) - Ceneo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie proszę więcej najgorzej mi wybrać pomiędzy laserem a atramentem myślałem nad czymś takim

!HIT! BROTHER DCP-J525W +4TUSZE FVAT WIFI ŁÓDŹ (3572655689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale laser po głowie chodzi bo czasem miesiąc drukarki nie dotykam :kwasny:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------

a o takiej co powiecie?

OKI COLOR LED C301dn DUPLEX,LAN+TONERY!!NAJTANIEJ! (3574936433) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

lub może takie coś !HIT! Brother DCP-7060D 3 funkcyjne laser duplex (3563261810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale laser po głowie chodzi bo czasem miesiąc drukarki nie dotykam :kwasny:

Technika poszła do przodu. Już Ci tusz nie zaschnie, tak więc śmiało bierz jakiegoś Brothera i na pewno będziesz zadowolony. Kupiłem kilka sztuk dla rodziny, do firmy i śmigają aż miło. Do tego koszty eksploatacji są śmieszne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak szukam grzebię po necie i pewnie to będzie jedyne rozwiązanie, bo poprzedni Brohrer nadrukował się sporo przez 7 lat i nie było z nim problemów

---------- Post dopisany 05-10-2013 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 16:37 ----------

no i zakupiłem Brothera dzięki wszystkim za porady, Kupiłem dcp-j4110dw zobaczymy ile pochodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, pracuje w firmie zajmujacej się drukarkami, do czego potrzebujesz tą drukarkę i jaka kwote chcesz przeznaczyc, i to musi byc kolorowa?

Już po zawodach. 2 post wyżej kolega napisał , że kupił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...