Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym tygodniu dojdą listwy s-line w kolorze 1RR takim jak tylna dokładka i zawiecha s-line...

Nie chce marudzic, ale to slaby pomysl... :)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 249 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

W tym tygodniu dojdą listwy s-line w kolorze 1RR takim jak tylna dokładka i zawiecha s-line...

Nie chce marudzic, ale to slaby pomysl... :)

kwestia gustu. :)

Sam jestem ciekaw jak wyjdzie.

Opublikowano

dokladke zderzaka mozna jeszcze zaakceptowac... ale mimo wszystko listwy powinny byc w kolorze auta ;)

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc to długo się nad tym zastanawiałem.

Nie mogłem się zdecydować czy walnąć listwy w kolor czy w 1RR...

Ostatecznie zadecydowałem że spróbuje poeksperymentować.

Jak wyjdzie brzydko to za rok pójdą w kolor auta...

Opublikowano
  • Autor

no i do autka zawitały listwy.

Co do koloru- mnie się podoba a szczerze mówiąc strasznie się wachałem na jaki kolor je polakierować...

Tylko teraz aż się prosi niższa zawiecha (będzie prawdopodobnie w przyszłym tygodniu) i zderzak przedni s4 (prędko niestety nie będzie :confused4: :confused4: )

listw2.jpg

listwy.jpg

Opublikowano

jak dla mnie tylko srebrne - ciemny kolor dziwnie wygląda

Opublikowano
  • Autor

trzeba będzie intensywnie pomyśleć o zderzaczku z s4 bo aż się prosi... przód jest teraz taki "goły"...

Opublikowano

a kolorystycznie wolałbym wszystko na srebrno - dla mnie takie 2 kolorowe auto traci efekt, robi się takie troszke zabawkowe - mało agresywne :wink4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 10:17_________________________________________________takie dwukolorowce kojarzą mi sie bardziej z:

fiat panda 4x4, suzuki sx4 4x4, vw polo cross i.t.p.

Opublikowano
  • Autor

no ja dokładką zacząłem to postanowiłem że dokończe i zobacze co wyjdzie.

Jak mi się znudzi to zawsze moge to przemalować.

Napewno auto optycznie zrobiło się szersze i mniejsze...[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 10:20_________________________________________________przy takich przeróbkach zawsze będą mieszane odczucia...

Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądała ta przednia dokłądka u Ciebie...

Opublikowano

jutro powinna być na aucie :wink4:

Opublikowano

W/g mnie slabo to wyglada, wyszla taka imitacja allroada... zeby uratowac efekt musisz pomalowac w felgi w taki szary odcien :kox:

Opublikowano
  • Autor

fajnie. To wklej jakieś fotki. Widziałem to już gdzieś i jestem ciekaw jak na żywo to będzie wyglądać... Przyjedz do nas na spota :>

Opublikowano

Siemian - Baq didla ma grafitowe 18 :)

Opublikowano
  • Autor

W/g mnie slabo to wyglada, wyszla taka imitacja allroada... zeby uratowac efekt musisz pomalowac w felgi w taki szary odcien :kox:

Dlatego trzeba go jak najszybiciej obniżyć i dać dystanse na tył.

Felgi narazie takie zostaną. Zresztą jak założe na lato 18' to teżtroche inaczej będzie...[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 10:38_________________________________________________A listwy się dobrze komponują z moimi przednimi zaciskami :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Odnosnie imitacji allroada mialem na mysli, ze jemu sie wlasnie podobnie listwy drzwiowe wyrozniaja :)

Opublikowano
  • Autor

w s4 też się wyrózniają... Tak tak... wiem tam te listwy są większe...

Opublikowano

Tylko w S4 sa one czarne, wiec komponuja sie z paroma elementami auta zawsze ;)

Ty masz chromy + srebrne felgi... moim zdaniem tylko wszystko w kolor auta zrobi robote.

Opublikowano

Flyer albo wszystko w black pakiet, też powinno dać radę + czrne znaczki :audi: ciemne fele itp. trochę detali i może pasować :good: póki co średnio mi się to widzi... może w realu wygląda lepiej

Opublikowano
  • Autor

a czemu piszesz to do Flyera? :decayed:

Na żywo wygląda lepiej, bo listwy "poszerzają" auto a na zdjęciu tego nie widać[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 12:02_________________________________________________to tak samo jak pełny black-line prawie nigdy nie wygląda dobrze na zdjęciach a w realu jest mego :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.