Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze siemian też ładnie modzisz - gdzie i za ile dorwałeś zestaw 345?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze siemian też ładnie modzisz - gdzie i za ile dorwałeś zestaw 345?

Doszły mnie słuchy ze siemian będzie zakładać 380 bo już te 345 od S4 wymiękają :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Pablo już bez przesady. 345mm mnie całkowicie zadowalają.

Bart dzięki, robim co możem :decayed::naughty: Narazie troche zwolniłem z modzeniem bo mnie troszke ograniczyły finanse.

Ale i tak uważam że jest już dość dużo i fajnie :) (ale gdzie mi tam do Ciebie Pierwszego Rezacza RP :decayed:) Na lato będą jeszcze prawdopodobnie sprężyny Eibacha.

Hamulce... trzeba szukać. Ja dorwałem na alledrogo. Koleś miał dużo częsci do s4. Zadzwoniłem- miał przednie zaciski.

Za zaciski zapłaciłem 700zł. Do tego tarcze i klocki Ate ok. 950zł.

mlody_drog dzięki, cieszę się że się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Pablo już bez przesady. 345mm mnie całkowicie zadowalają.

Bart dzięki, robim co możem :decayed::naughty: Narazie troche zwolniłem z modzeniem bo mnie troszke ograniczyły finanse.

Ale i tak uważam że jest już dość dużo i fajnie :) (ale gdzie mi tam do Ciebie Pierwszego Rezacza RP :decayed:) Na lato będą jeszcze prawdopodobnie sprężyny Eibacha.

Hamulce... trzeba szukać. Ja dorwałem na alledrogo. Koleś miał dużo częsci do s4. Zadzwoniłem- miał przednie zaciski.

Za zaciski zapłaciłem 700zł. Do tego tarcze i klocki Ate ok. 950zł.

mlody_drog dzięki, cieszę się że się podoba :)

niektorzy nie przeplacali za zaciski i kupili za 200pln :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ktoś bardzo dobroduszny im je znalazł :naughty::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Pablo już bez przesady. 345mm mnie całkowicie zadowalają.

Bart dzięki, robim co możem :decayed::naughty: Narazie troche zwolniłem z modzeniem bo mnie troszke ograniczyły finanse.

Ale i tak uważam że jest już dość dużo i fajnie :) (ale gdzie mi tam do Ciebie Pierwszego Rezacza RP :decayed:) Na lato będą jeszcze prawdopodobnie sprężyny Eibacha.

Hamulce... trzeba szukać. Ja dorwałem na alledrogo. Koleś miał dużo częsci do s4. Zadzwoniłem- miał przednie zaciski.

Za zaciski zapłaciłem 700zł. Do tego tarcze i klocki Ate ok. 950zł.

mlody_drog dzięki, cieszę się że się podoba :)

niektorzy nie przeplacali za zaciski i kupili za 200pln

to musieli miec niezlego farta bo towar bardzo deficytowy sie zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Kerczi jeszcze kupił te zaciski z przekonaniem że jest to zestaw pod 320mm... bo tak pisało na aukcji...

Przeleżały pół roku w garazu i nagle mechanik zadzwonił że te zaciski nie pasują na te tarcze...

To się nazywa mieć farta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Kerczi jeszcze kupił te zaciski z przekonaniem że jest to zestaw pod 320mm... bo tak pisało na aukcji...

Przeleżały pół roku w garazu i nagle mechanik zadzwonił że te zaciski nie pasują na te tarcze...

To się nazywa mieć farta...

Masz na myśli te co mi chciałeś sprzedać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie. Te co Kerczi kupił znalazłem na allegro pół roku wcześniej... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem tylną dokładke zderzaka do lakierowania.

Jutro zakładam.

Kolor: 1RR - platinum gray - kolor kontrastujący. Taki jak w eSie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe "a może fryki do tego"... tak mi się pokojarzyło :decayed: :decayed: :decayed:

A tak an serio... puki co- nie.

Uważam że diesel musi pozostać dieslam a w b7 diesle miały końcówki w dół.

Może kiedyś mi się odmieni i zmienie.

Kiedyś, jak szukałem auta, to też szukałem bez s-linea bo wydawało mi się że to jest na siłe podszywanie się pod s4...

Nawet znalazłem piękną b6 zrobioną na s4 (listwy, wydechy, wnętrze) i nie kupiłem jej tylko dlatego że... była stylizowana na s4 :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 22:15_________________________________________________a tak wygląda autko z polakierowaną dokładeczką w kolor 1RR.

Mnie się bardzo podoba. Tylko teraz widać że brakuje bocznych listw z s-linea lub s4. Jak fundusze mi pozwolą to je kupie i pójdą w taki sam kolor jak dokładeczka.

Dokłądadki nie chciałem lakierować w kolor auta bo wtedy, moim zdaniem, zlewała się z całością i tył robił wrażenie "ciężkawego". :)

Jakość zdjęć kiepska, auto brudne więc nie oddaje to pełnego efektu. Ale u nas cały dzień pada dziś więc nie będe mył autka :)

dokl1.jpg

dokl2.jpg

dokl3.jpg[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:09_________________________________________________no i auto samo się teraz prosi... gleba gleba...

Narazie brak funduszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho dokladka w taki kolor ma sens tylko w przyapdku ciemnego autka, tutaj ladniej wyglada w kolorze ale brawo za kolejny mod :good:

co do listew s-line to mowiles ze Ci sie to nie podoba...czyzby zmiana zdania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o listwy to zdanie zmieniłem już pare miesięcy temu. Jakoś mi się opatrzyły i spodobały.

W przypadku ciemniego auta dokladka w tym kolorze wyglada jeszcze fajniej.

Ale jeśli chodzi o kolor srebrny to akurat mogłem porównać dokładke w kolorze i na eSie i w tym drugim przypadku mi się bardziej podobała.

W pierwszym ten wydech "ginął" w zderzaku. Tak to jest lekki kontrast.

Zdjęcia tego nie oddają bo robiłem je telefonem, ale kolor dokładeczki bardzo ładnie się komponuje z kolorkiem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........jak na Ciebie to może być..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dymek tylko z jednej rurki :co::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...